RÜYADA SABIR ÇEKMEK

Rüyada sabır çekmek, rüyasında tespihle sabır çektiğini gören kişinin namaza başlamasına ve farzları yerine getirmeye adım atmasına tabir edilmektedir. İslamiyet hakkında geniş bilgiler elde edecek olan rüya sahibinin yapacağı araştırmalar sonucunda yanlışlarından kısa bir süre içinde döneceğine, başına gelen olumsuzluklar yüzünden asla isyan etmeyeceğine işaret etmektedir. Rüyalarında sabır çektiğini gören kişiler ailelerinin gönlünü alan, çevrelerince sevilen, yaşayış şekli ile herkesin beğenisini toplayan kimseler olurlar şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Sabır Çekmenin Anlamları

Rüyada sabretmek, herkese iyilik yapacak kadar yüce gönüllü olmaya ve dünyevi zevklerden ziyade maneviyata yatırım yapmaya işaret etmektedir. Erdemli, sözü geçen, insanların itibar ettiği ve saygı duyulan bir kişi haline gelmek, yapılan işte bilirkişi olmak ve fikirleriyle insanların hayatlarında iyiliklere sebep olmak anlamlarına gelmektedir. Çok sayıda hayır duası almaya ve Allah’ın sevdiği kullardan olmaya da tabir edilir. Maddi anlamda çok zengin bir hayat sürülmeyecek olsa dahi, kişinin hiç kimseye el açmak zorunda kalmadan tamamen kendi çabaları ve alın teri ile başarıyı yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sabır görmek, gören kişi için gerçekte de sabırla karşılanması gereken bir sürecin, yaşanacak bazı olumsuzlukların habercisidir. İman gücü yüksek olan kişiler için maneviyatlarına sığınarak bu zorlu dönemi kolayca atlatacaklarını bildirirken, kişinin aceleci ve sabırsız davranması halinde olayların biraz daha kontrolden çıkabileceğinin altını çizer. Sabır görmek genellikle hayırla tabir edilir ve sıkıntıların geçeceğini müjdeler. Zamana ihtiyaç duyulduğuna, daha önce yapılan iyiliklerin, yardımların karşılığını bu güç dönemde alacak olan rüya sahibinin inancının daha da kuvvetleneceğine de işaret eder. Musibetlerden kurtulmak ve var olan mertebeden daha yükseklerde bulunmak, güçlüklerle karşılaşılsa dahi çok yıpranmadan hepsinin üstesinden gelineceğinin işaretidir. Rüya sahibinin kendisinden büyük kişilerle kuracağı arkadaşlıklara yorumlandığı gibi, bu kişilerin yol göstereceğine ve rüya sahibini bir derdinden kurtaracaklarına tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com