RÜYADA SÜSLÜ KADIN GÖRMEK

Rüyada süslü kadın görmek, parasal ve iş konularında şansı yakalayacak olmanın ve ticari alanda yükselmenin habercisidir. Rüya sahibinin bu süreç içinde ailesindeki bir bayandan destek göreceğine, yaptığı çalışmaların karşılığını alarak mutlu olacağına ve mal mülk sahibi olacağına işaret eder. Cazip bir teklif alacak olan rüya sahibinin mevcut hayatıyla ilgili her türlü detayı inceleyeceğine, düşüneceğine ve hayatını mercek altına alacağına tabir edilir. Kısa bir zaman sonra değişik iş kollarına girileceğine ve yeni sorumluluklar alınacağına, daha hareketli bir döneme girilmesinden dolayı mental açıdan da iyi hissedileceğine işaret eder. Süslü kadın beyler için ani gelişecek evlilik fikrini temsil ettiği gibi, aşık olmayı, tutkulu bir beraberliğe adım atmayı da temsil eder. Ailevi yükümlülüklerin artışa geçeceğini ve kendi sağlığına titizlenmeyi de ifade eder.

Rüyada Süslü Kadın Görmenin Anlamları

Rüyada süslü kadın olmak, kendini süslü bir kadın olarak gören genç ve bekar bayanlar için güzelliklerine övgüler yağdıran, bir elini sıcak sudan soğuk suya sokturmayan güzel kısmetlere sahip olacaklarına, hayal ettikleri gibi biriyle tanışarak evliliğe gidecek bir beraberliğe adım atacaklarına işaret eder. Sağlığın iyi durumda olduğunu müjdeleyen bu rüya geçici rahatsızlıkların da sona ereceğine ve kişinin eski sosyal hayatına geri dönerek daha hareketli bir yaşam sürdüreceğine tabir edilir.

Rüyada süslü kadınla evlenmek, masrafların ve sorumlulukların artışa geçeceğine ama kişinin yaptığı harcamalardan dolayı üzülmeyeceğine, kendisini ve sevdiği insanları mutlu etmek için her fırsatı değerlendireceğine, eşiyle arasını düzeltmek için ona hediyeler alacağına işaret eder. Evlilikte eşin bakımını üstlenmek, onu rahat ettirmek anlamına gelirken, yeni iş sahalarına girmek, gösterişli evler, arabalar satın almak, maddi olarak ele geçen parayla konforlu bir hayat yaşamak anlamlarına da gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com