RÜYADA ŞİŞLENMEK

Rüyada şişlenmek, her ne kadar gerçekte acı verici ve ürkütücü bir durum olsa da uykuda görüldüğünde de bir o kadar hayırlı şekilde kabul edilir ve rüyayı gören kişinin ağız tadının, huzurunun, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, elinin bollaşacağına, parasının ve malının da artacağına işaret eder ve zenginlik olarak yorumlanır. Rüya sahibinin mutsuz olmasına sebep olan en önemli sorunun yani yokluğun ortadan kalkacağına ve bundan sonrasının çok daha kolay, eğlenceli ve rahat olacağına işaret eder.

Rüyada Şişlenmenin Anlamları

Rüyada birini şişlemek, gören kişinin rüyasında şişlediğini gördüğü kimseden hayır duası alacağına, teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, onu darlıktan çekip çıkaracağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına işaret eder.

Rüyada bıçaklanmak, rüya sahibinin sürekli olarak ölüm korkusu taşıdığı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kişisel olarak kendisiyle ilgili olarak hep kötü senaryolar kurduğuna kendisini her an her yerde sanki son nefesini verecekmiş olduğuna inandırdığına bu durumun da hayatını neredeyse dayanılmaz bir hale getirdiğine işaret etmektedir.

Rüyada vurulmak, iyi değildir ve rüya sahibinin kötü ve üzücü olaylar yaşayacağına, olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine, ağlayacağına, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine yorumlanır ve bunun da sağlık sorunları ile karşılaşmasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada yaralanmak, gören kişinin şansının yaver gideceğine, kısmetinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkanlarının artacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine, rızkın da aynı oranda çoğalacağına işaret eder.

Rüyada öldürülmek, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin uzun, sağlıklı, güzel ve rahat bir hayat geçireceğine, hiçbir şeyin eksikliğini çekmeyeceğine, kolay geçim sağlayacağına, sevdiklerinden değer, hürmet ve saygı göreceğine ve mutlu yaşayacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com