RÜYADA SAÇTA BİT GÖRMEK

Rüyada saçta bit görmek, gören kişinin gerek iş hayatında gerekse eğitim hayatında çok sıkıntılı ve endişeli bir sürece girdiğine, bugüne kadar yaptığı ve daha önce pişmanlık duymadığı şeyler yüzünden bugün vicdan azabı çektiğine ve kurduğu hayallerin hiçbirinin gerçekleşmemesi yüzünden kimseye söylemese bile büyük bir hayal kırıklığı yaşadığına işaret eder.

Rüyada Saçta Bit Görmenin Anlamları

Rüyada saçta bit aramak, gören kişinin, aile bireylerinin işlerinin kötü gitmesinden dolayı sıkıntıya düştüklerine, para bulup sorunlarından kurtulmak için çaba harcamaları sayesinde ailesinin takdirini kazanacağına ve çok büyük bir teşekkür alacağına işaret eder.

Rüyada saçta bit görmek ve öldürmek, uzun bir zaman önce yapılan hatalı bir yatırımdan dolayı karşılaşılan büyük zararın giderilmesi için rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaşından yüklü miktarda borç alacağına işaret eder. Rüyada saçta bit öldürmek, bir projeden gelmesi gereken paranın gelmemesinden dolayı düşülen sıkıntının, çok yakın bir arkadaştan ya da eş, dost ve akrabaların birinden alınacak para ile giderileceğine tabir edilir.

Rüyada saçta bit sirkesi görmek, rüya sahibinin sürekli huzursuzluklarla çalkalanan hanesinde uğursuzlukların ve kötü enerjinin gideceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların sona ereceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına işaret eder. Rüyada saçta bit yavrusu görmek, gören kişinin, iş hayatında yapacağı atılımlar sayesinde çok yüklü miktarlarda paralar kazanacağına, bu sayede uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına ve tüm sıkıntılarını üzerinden atacağına işaret eder.

Rüyada saçta büyük bit görmek, parasal konulardan ve uğranılan çok büyük zarardan dolayı ister istemez aile içinde çıkan sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com