RÜYADA ŞAPKA GÖRMEK

Rüyada şapka görmek, gören kişi için sağlıklı ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibi başarıların altına imzasını atan kişi olacak, her zorluğun üstesinden gelecek, her türlü sıkıntıyı göğüsleyecek demektir. Rüyada şapka gören kişi çevresindekilere de faydası dokunan, güçlü, arkası sağlam, cömert ve eli açık kimse olarak tabir edilir. Rüyada şapka görmek, bilgili, akıllı, kültürlü, adından hep iyi söz edilen, herkes tarafından sevilen, saygı duyulan ve baş üstünde taşınan kişiye delalet eder. Bu kişi herkese mutlaka küçük de olsa yararı olmuş kimse olduğu için sevenleri, koruyup kollayanları ve duacıları çoktur demektir. Çok seviliyor olması nedeni ile kimsenin kendisine en ufak bir laf bile söylemesine izin verilemez şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Şapka Görmenin Anlamları

Rüyada şapka satın almak, rüya sahibinin başına bela olacağı bir işe gireceğine fakat çevresindekiler sayesinde zarar almadan kurtulacağına işaret eder. Aynı zamanda ortaklık yapılan bir işte hatırı sayılır kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada şapka takmak, gören kişinin başında dönen güzel ve hayırlı işlere delalettir. Rüya sahibi büyük bir fırsat yakalayacak, bu sayede elinin darlıktan kurtulacağı kadar kazanca ulaşacak, nimet sıkıntısından da kurtulacak şeklinde ifade edilir.

Rüyada şapka atmak, rüya sahibinin aile bireylerinden birine fena halde kızacağı, evini ayıracağı ve uzun süreli, belki de bir daha bir araya gelmemek üzere bir uzaklık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada şapka kaybetmek, yaşanacak olan kötü olaylara işaret eder. Rüya sahibi zor durumda kalacak, bütçesinde büyük bir açık meydana gelecek ve maddi anlamda büyük sıkıntı yaşayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada şapka hediye almak, kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin birinin aracılığıyla büyük bir kısmete konacağına işaret eder. Rüyada şapka hediye aldığını gören kişi, güzel ve sürpriz bir haber alıp, çok mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com