G

G harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “G” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada gecekondu görmek, gören kişinin kendisini ileriye götürecek, yüceltecek, itibar ve etiket kazandıracak, meslek hayatında kalifiye olmasına, toplumda da saygınlık görmesine neden olacak hayırlı ve uğurlu işlere gireceğine ve sonunda da amacına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibi herkese nerelerden, nerelere geldi dedirtecek kadar iyi işler başaracak ve insanları kendisine hayran bırakacağına yorumlanır. Rüyada gecekondu ev görmek, gören kişinin meslek hayatında kendisinin dahi hayal edemeyeceği kadar başarılı olacağına ve başardığını gördükçe de hep daha iyisini elde etmek için uğraşacağına ve sonunda da istediğini alacağına işaret etmektedir.

Rüyada gece elbisesi görmek, gören kişinin el üstünde tutulacağı ve üzerine titreneceği bir döneme gireceğinin habercisidir. Bekar bayanlar için karşılarına çıkacak bir kısmetin, sürekli kişiye pahalı hediyeler alacağını, kendisiyle evlenmek için her türlü zahmete katlanacağını ve rüya sahibine sunduklarıyla ayaklarını yerden keseceğini bildirir. Yeni ve parlak bir gece elbisesi çalışılan iş alanında isim yapmak, bir anda şöhret olmak ve ciddi paralar kazanarak sosyal statüyü yükseltmek anlamına gelir. İkramiye veya miras yolu ile sınıf atlayacak olmanın, daha önceki yaşam koşullarından çok farklı olarak refah içinde bir hayata kavuşacak olmaya işaret eder.

Rüyada gebelik testi görmek, gören kişiyi heyecanlandıran bir haberin gelmesine ve bu haberle beraber apar topar yola çıkmaya yorumlanır. Hazırlıksız yakalanılacak bir durumun rüya sahibinde telaşa yol açacağını ve özellikle iş konusunda bir projeyi eline yüzüne bulaştırıp, daha sonradan yoluna sokacağını bu süreçte ecel terleri dökeceğini ifade eder. Evli bayanlar için hayırlı bir rüyadır ve genellikle görüldüğü gibi kişinin gebe kaldığının müjdesini verir. Bekar kimseler için evlenir evlenmez hamile kalacaklarına, çocuklu biriyle evlilik yapmaya da tabir edilir. Gebelik testi yaptırdığını gören kişi bir erkekse işlemediği bir günah yüzünden iftiraya maruz kalır ve tüm aile hayatı bir anda mahvolur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada geleceği görmek, gelecek ile ilgili bir gelişmenin olduğunu görmek, rüya sahibinin kafasına geleceği ile ilgili çok şeyi taktığına işaret etmektedir. Geleceği ile ilgili yaşadığı kaygıların yersiz olduğu, istediği gibi bir hayata kavuşmak için zamana ihtiyacı olduğuna da işaret etmektedir. Rüyada gelecek ile ilgili bir haber alınması ya da duyulması ise çoğu zaman görüldüğü gibi yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada gelecek ile ilgili bir şeyler görmek kişinin bilinçaltının da bir yansıması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada gaz çıkarmak, farklı şekillerde tabir edilir. Gören kişinin rüyasında ulu orta ya da hiç de olmayacak bir yerde gaz çıkardığını görmesi iyi değildir, sıkıntı ve hastalıkla karşı kalmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının zorlaşması, işlerin kötüye gitmesi ve düzeninin bozulması anlamına gelmektedir. Eğer kişi rüyasında tuvalette gaz çıkardığını görürse bu hayırlıdır. Hayatın kolaylaşması, güzelleşmesi ve iyiliklerin kendi üstünde olmasına işaret eder.

Rüyada gay görmek, rüya sahibinin çok iyi arkadaşları olacağına ve dostluklarının bir ömür süreceğine yorumlanır. İş hayatının ve sosyal hayatın kişiyi tatmin edecek şekilde süreceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine ve ilerleyen zamanda kişiyi yeni sürprizlerin beklediğine yorumlanır. Beklenmedik birinden alınacak güzel bir hediye veya kişiye yapılacak hoş bir jestin ifadesi olan bu rüya, kalıcı ilişkilerin, iletişimde başarılı olmanın da işaretidir. Kariyer planı yapan gençlerin herkes tarafından takdir görüp, onaylanacak biri haline geleceklerini bildirirken, evli kişilerin eşlerinin aileleriyle çok iyi geçineceklerini de müjdelemektedir. Toplumda ve her türlü ilişkide sorun yaşamayacak olan rüya sahibinin güçlü bir iletişime, hitabete sahip olmasından dolayı bu yönde iş teklifleri alabileceğine de işaret eder.

Rüyada gaz bombası atıldığını görmenin anlamı, kötü günlere ve toplumsal sıkıntıların kişinin çalışma ve aile hayatını olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Genellikle üzücü günlerden geçildiğine ve bu koşulların kişiyi manevi anlamda yıprattığına yorumlandığı gibi, düşmanların varlığına da gönderme yapar ve rüya sahibinin yakın takipte olduğunu, bazı kötü niyetli kimselerin kişinin işlerine taş koymak, hedeflerine ulaşmasını engellemek için bazı girişimlerde bulunacağına tabir edilir. Tüm düzenin alt üst olmasına neden olan problemleri, bu sorunlardan kurtulmakta zorlanan rüya sahibinin psikolojik olarak da yıpranacağını ifade etmektedir. Maddi yardım alınıyorsa kesileceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına dikkat çeken bir rüyadır.

Rüyada gelin arabası görmenin anlamı, gören kişinin hayatındaki aksiliklerin ortadan kalkması sayesinde önünün açılacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, güzel ve eğlenceli günlerinin en kısa sürede kapıyı çalacağına işaret eder. Müjde almaya, yeniliklerle ve güzelliklerle karşılaşmaya, doyasıya gülmeye ve yüzünde güller açmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatının belki de şimdiye kadar en güzel ve en şanslı dönemini yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada gar görmenin anlamı, eve gelecek kalabalık misafirle ilişkilendirilir ve telaş içinde geçecek günlerin habercisidir. Yoğun bir iş yaşantısına, kişinin fiziksel olarak çok fazla yorulacağına ve bu süre içinde sağlığını ihmal etmesi nedeniyle sorunlar yaşayacağına işaret eder. Genellikle kötüye yorulmaz ancak, fazla sosyallik nedeni ile çalışılan işe veya öğrenime gereken ilginin gösterilemeyecek olmasının ilerleyen zamanlarda kişi için bazı olumsuzlukları da beraberinde getireceğine alamet eder. Bekar kişiler için, çok kalabalık bir aileye mensup biriyle yaşayacakları aşkın, kişiye büyük sorunlar getireceğini, karışanın çok olması nedeniyle de sık sık sorunlar çıkacağını bildirir. Evli kişiler için, kişinin eşinin sorumsuz davranışlarının ve savurgan yapısının ailenin maddi durumunda olumsuzluklar meydana getireceğine, bu konu hakkında uyarılarda bulunan kişinin eşiyle arasında az da olsa kırgınlıklara sebep olacağına işaret eder.

Rüyada gelin çiçeği, gören kişinin geleceğinin çok güzel olacağına işaret eder. Kişi için hem iş hem de aşka kapılarının yeniden açılacağına alamet olunur. Bu kişinin aynı zamanda tutmuş olduğu bütün dileklerinin yaşamı süresince gerçekleşeceği yönde rüyanın yorumu yapılmaktadır. Hatta bu rüyayı gören kişinin, Allah tarafından kendisi için çok büyük bir kısmetin geleceğine bu durumdan nasip alacağını işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaşamış olduğu hüzün ve kederden çok kısa zamanda kurtulacağının habercisidir. Serbest meslek ya da ticaret ile uğraşan bir erkek rüyasında gelin çiçeği görürse, rızkını daha kolay bir şekilde kazanacağına ve bu kazancını biriktirerek hem zengin hem de bolluk içerisinde bir yaşam sürüleceğine rüyanın tabiri yapılmaktadır.

www.ruyaninanlami.com