RÜYADA GECEKONDU GÖRMEK

Rüyada gecekondu görmek, gören kişinin kendisini ileriye götürecek, yüceltecek, itibar ve etiket kazandıracak, meslek hayatında kalifiye olmasına, toplumda da saygınlık görmesine neden olacak hayırlı ve uğurlu işlere gireceğine ve sonunda da amacına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibi herkese nerelerden, nerelere geldi dedirtecek kadar iyi işler başaracak ve insanları kendisine hayran bırakacağına yorumlanır. Rüyada gecekondu ev görmek, gören kişinin meslek hayatında kendisinin dahi hayal edemeyeceği kadar başarılı olacağına ve başardığını gördükçe de hep daha iyisini elde etmek için uğraşacağına ve sonunda da istediğini alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Gecekondu Görmenin Anlamları

Rüyada gecekondu yapmak, gören kişinin mücadeleci ruhu, çalışkanlığı, hırsı ve kendisine olan özgüveni sayesinde üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunu olmayacağına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına işaret eder.

Rüyada gecekonduda oturduğunu görmek, gören kişinin sanki insanlar tarafından alay konusu olduğu, beğenilmediği, dışlandığı ve istenmediği hissine kapılacağına hem de böyle bir şey yokken kendisini bu denli kötü ve değersiz hissedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin kendine olan özgüveninde bir eksiklik olabileceği, bu karamsar düşüncelerin ve olumsuz duyguların kaynağının da bu olabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada gecekonduya taşınmak, gören kişinin başarısızlığa uğrayacağına ve rakipleri tarafından adeta bozguna uğratılacağına işaret eder.

Rüyada gecekondu yıkılması, gören kişinin hayal kırıklığı içinde, üzgün, hasta, yılgın, umutsuz ve karamsar günler yaşayacağına, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, konuşmaz olacağına, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com