RÜYADA GÜZEL KADIN GÖRMEK

Rüyada güzel kadın görmek, rüya sahibi için daima hayır ve ferahlığa tabir edilir. Bu rüya gören kişinin hayatı boyunca rahat olacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında güzel kadın gören kişi gelip geçici bir ganimet elde eder demektir. Hasta olan bir insan rüyasında güzel bir kadınla bir arada bulunduğunu görse hastalığından kurtulur ve iyileşir. Rüyada güzel kadınla konuşmak ve hoşça vakit geçirirmek bol rızıklı, bereketli bir sene geçirmeye işaret eder.

Rüyada Güzel Kadın Görmenin Anlamları

Rüyada kadın görmek, görülen kadın bazen kedere işaret eder. rüya sahibinin tanımadığı bir kadın, beklenmeyen bir yerden ulaşacak olan nimet ve güzelliğe işaret eder. Eğer kadın şişmansa o sene bolluk içinde geçer; zayıfsa sene kıtlık içerisinde geçer demektir. Rüyada tanınmayan kadın daha hayırlıdır. Genç kadın, rüya sahibine haset eden bir düşmanın işaretçisidir. Yaşlı kadın dünyalıktır. Güçsüzlüğe ve takatsizliğe işaret eder.

Rüyada kapalı kadın görmek, bu insan için şüphe anlamındadır. Bu şüphe din veya dünya için olabilir şeklinde yorumlanır.

Rüyada kadın öpmek, rüya sahibinin yaşamının her yönden iyi olacağına işaret eder. Eğer maddi problemleri varsa en kısa zamanda eline bir para ulaşır demektir. Bazı yorumculara göre de rüyada kadın görmek hayallere kavuşmak ve istediklerine nail olmaktır.

Rüyada kızgın kadın görmek, gören kişi sinirlenecek ve onu sarsacak bir olayla karşılaşır demektir. Kızgın ve suratsız bir kadın dünyada şaşkınlığa uğramaktır.


Rüya Yorumları;

  1. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda güzelbirkadın gördüm fakat kadın çıplaktı sol koluyla göğüslerini kapamış sağ eliyle cinsel organını kaptmış bana doğru geliyordu kadın balık etliydi eşim ona mani olmaya çalışıyordu eşime onu rahat bırakmasını söyledim kadının rüyadaki ismi =EDEN İDİ

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com