RÜYADA GÜNEŞ TUTULMASI GÖRMEK

Rüyada Güneş tutulması görmek, gören kişinin yakın bir zaman içinde alacağı bir ölüm haberinin olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bir yakının önce hastalanmasına sonra da ölmesine tabir edilir.  Rüya sahibinin yaşayacağı zor günlere ve stresli olacağı bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin ve ailesinin üzücü olaylar yaşamalarına ve rüya sahibinin kendisini zor toparlamasına yorumlanır. Başka bir tabire göre de, bu rüyayı gören kişi bir mülk ya da büyük bir mirasa sahip olur demektir.

Rüyada Güneş Tutulması Görmenin Anlamları

Rüyada güneş tutulması izlediğini görmek, gören kişinin devlet kapısında gerçekleşecek olan temiz bir işinin olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin mutlu olacağı hayırlı bir olay yaşamasına tabir edilir. Rüya sahibi hayır işlerinde bulunduğuna ve yaptığı iyiliklerin çok makbul olduğuna işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyada güneş tutulması izlemek, rüyayı gören kişinin hanesinde yaşanacak olan şiddetli bir tartışmaya tabir edilir.

Rüyada güneş tutulmasının başlamasını izlemek, gören kişinin geçirdiği zor ve sıkıntılı günlerden sonra feraha çıkacağına yorumlanır. Rüya sahibinin uzun süredir mücadele içinde olduğu sıkıntıların sona ermesine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise rüyayı gören kişinin kısmetlerinin açılması ve şansın yanında olması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bekar ise karşısına çıkacak hayırlı bir kısmete ve evlilik yolunda ilerlemeye işaret eder. Rüya sahibi evli ise de hayırlı bir evlat sahibi olma şeklinde yorumlanır.

Rüyada sevgili ile güneş tutulmasını izlediğini görmek, gören kişinin geleceğinin çok parlak olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatının başından beri hep başarılı bir insan olduğuna ve bu başarısını bir boyu gerçekleştireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinde bol kazanç sağlamasına ve rahat bir ömür geçirmesine tabir edilir. Rüya sahibinin adını toplum tarafından duyuracağı işler yapmasına ve büyükleri tarafından övgü almasına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Naznaz dedi ki:

    Ruyamda bi denizde uzuyorum sonra biri gelip beni cikariyo, daha sonra bi heykelin yaninda durub binanin arkasinda olan gunesi izliyorum amma gunesi gormuyorum sadece bulutlara sari isik veriyo onu goruyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com