RÜYADA GENİŞ EV GÖRMEK

Rüyada geniş ev görmek, gören kişinin ferahlayacak olmasına, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada bu geniş ev içinde rüya sabinin oturduğunu görmesi ise yaşadığı bazı sıkıntılarının sona ereceğine ve dertlerinden kurtulup refaha ereceğine tabir edilir. Rüya sahibinin her türlü dertten sıyrılarak son derece sevinçli ve mutlu olacağı günlerin yakın zamanda yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada geniş ev görmek, gören kişinin içinde bulunduğu hal üzere yorumlanmaktadır. Geniş ev gören kişi eğer bir derde müptela olmuşsa o dertten kurtulur demektir. Böyle bir evde oturduğunu gören kişinin dünya hali de düzelir ve ferahlığa kavuşur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Geniş Ev Görmenin Anlamları

Rüyada büyük ve birden fazla odası olan bir evde oturduğunu görmek, rüya sahibinin içinde kopan fırtınaları simgelemektedir. Her ne kadar bazı endişeler yaşasa da, önüne o kadar fazla seçenek çıkacaktır ki, bir anda hayata karşı daha umutlu ve sıkıca sarılacaktır. Aynı zamanda kendisini daha güçlü hissederek, daha büyük kararlar almak isteyebilir demektir. İlerleyen günlerde elde edeceği birden fazla başarı olacaktır. Çevresindeki kişiler rüya sahibini pek çok yönden takdir edeceklerdir. Özellikle iç dünyasındaki sıkıntılardan biraz olsun arınacaktır.

Rüyada geniş bir evin odalarına girmek, rüya sahibin için sosyal çevrenin artması ve yeni insanlar ile tanışmak anlamlarına gelmektedir. Kişinin tanışacağı insanlar sayesinde önüne çok sayıda yeni fırsatlar çıkabilir. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise, birden fazla talibin birden çıkması anlamına da gelmektedir. Çok fazla nasipleri olacak veya kısmetleri artacaktır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.