RÜYADA GÜVERTE GÖRMEK

Rüyada güverte görmek, birbirinden farklı pek çok anlama sahiptir. Rüyanın diğer bölümlerinin, olaylarının da yoruma dahil edilmesi gerekmektedir. Bir aile, akraba ziyareti yapılacağına ve yola çıkılacağına işaret eden bu rüya, hasretlik çekilecek bir döneme ve sonrasında sevilen kimselerle kavuşulacağına da işaret eder. Ticaret yapanların gelecek planlarında değişiklik yapmadan yollarına devam etmeleri halinde istedikleri sonuca ulaşacaklarını müjdeler ve uzaktan gelecek iyi bir haberi ifade eder. Güvertede oturan insanlar görmek kişinin özgürlüğünü kazanmak, rüşdünü ispat etmek için bazı sınavlardan geçeceğine, bu dönem içinde kendisine dost olanları daha iyi göreceğine işaret eder. Güverte gören kişinin oğlu olur ve evliliğinde karşılıklı saygıya dayalı bir ilişki söz konusudur. Alınacak bazı kararlar rüya sahibini geriye götürse de ilerleyen dönemlerde bu kararlar daha iyi bir sıçrama yapabilme imkanı yaratacak demektir.

Rüyada Güverte Görmenin Anlamları

Rüyada kirli güverte görmek, kirlenmiş pislik içinde güverte görmek, gören kişinin yaşayacağı kafa karışıklığına ve iç huzurunun bozulacağına ve kişinin hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına işaret eder. Nefse hakim olamamak, mantıksız, yanlış kararlar almak ve yaptıklarından pişmanlık duymak anlamına gelen rüya, kişinin belirsizliklerle dolu bir sürece gireceğine, sevdikleriyle arasına mesafe koymasıyla yalnız bir dönem geçireceğine de işaret eder.

Rüyada güverte temizlemek, zaafların, tutkuların ve nefsin kontrolü altında kalan kimselerin hayatlarını büyük ölçüde değiştireceklerine ve kendileriyle ilgili meselelerde yakınlarından destek alacaklarına işaret eder. Her türlü görevi yerine getirmenin iç huzurunu yaşayacak olmaya ve herkes tarafından fark edilecek adımlar atmaya da yorumlanır. Şansını kendisi yaratacak olan rüya sahibi için açılacak yeni kapıların büyük bir kariyer fırsatı sunacağına da tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com