RÜYADA GELECEĞİ GÖRMEK

Rüyada geleceği görmek, gelecek ile ilgili bir gelişmenin olduğunu görmek, rüya sahibinin kafasına geleceği ile ilgili çok şeyi taktığına işaret etmektedir. Geleceği ile ilgili yaşadığı kaygıların yersiz olduğu, istediği gibi bir hayata kavuşmak için zamana ihtiyacı olduğuna da işaret etmektedir. Rüyada gelecek ile ilgili bir haber alınması ya da duyulması ise çoğu zaman görüldüğü gibi yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada gelecek ile ilgili bir şeyler görmek kişinin bilinçaltının da bir yansıması şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Geleceği Görmenin Anlamları

Rüyada gelecekten haber almak, çoğu zaman haberci bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bazen bu rüyada gelecekten alınan haberlere işaret eder ve normal hayatta da rüya sahibinin karşısına çıkabilmektedir. Kişinin aldığı haberlerin üzücü ya da sevindirici bir haber olmasına göre farklı şekilde tabir edilen bu rüya, aynı zamanda rüya sahibi kişiye yapılan bir uyarı anlamına da gelebilmektedir.

Rüyada zamanda yolculuk yapmak, hayali kurulan şeylere kavuşmaya ve çalışma hayatında iyi bir kariyer sahibi olunacağına işaret eder. Aynı zamanda Allah katında sevap olan şeylere ve sevapların tecelli etmesine de yorumlanan zamanda yolculuk yapmak, hayattan beklenen şeylerin de artacağına tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada zamanda yolculuk yapmak ve o zaman uygun davranmak, müspet kazançlar elde etmeye ve gayretlerin bu yönde devam edeceğine işaret etmektedir. Bazen de rüyada zamanda yolculuk yapmak, normal hayatta güzel ve temiz bir yolcuğa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada geçmişi görmek ya da geçmişte yaşanılan bir olayı görmek, yaşanan her şeyin rüya sahibini çok etkilediğine ve yaşanılanların etkisinden kolay kolay kurtulamadığına delalet eder. Geçmişte yaşanan olayların, gören kişinin aklını ve duygularını hala meşgul ettiğine de yorumlanır. Rüyada geçmişi görmek aynı zamanda bu olayların rüya sahibinin sağlığını olumsuz yönde etkileyecek kadar kafasına taktığına da işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. idil dedi ki:

    Ben üniverrsite geçmişim ve son sınıftayım ozamanlar 2kız ve 3 erkek kankam var ama benle veraber iki kankamda bu üç erkeği weviyoruz ama açılamıyoruz bizde bilmiyoruz am o3 erkek arkadaşlarımızda bizi seviyor ama bizim gibi onlarda açılamıyor biz kızlarl evlendirme programına çıkıyoruz am numaradan sonra üçümüze birden talip çıkıyor ma biz bilmiyoruz tbi doğal olrak bizim içimizi bi korku kaplıyo sonra benim talibim sevdiğim adam 2kız kankamınkide sevdikleri yani arkadaş dediğimixz 3 erkek çıkıyor ha bu arada ilk baştada aynı evde kalıyoruz böyle 4 katlı 3hvuz 1 jkuzili ev ama bodrumkatın da bir taraf spor diğertaraf aterisalonu habirde teri slonunun içinde 1 yer daha vr orasıda kapalı havuz bide ebevey banyosunda yani her odada jakuzi vr özel olarak ayryette 1tne jkuzi de bahçedeki havuzun ordavar

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com