RÜYADA GAR GÖRMEK

Rüyada gar görmenin anlamı, eve gelecek kalabalık misafirle ilişkilendirilir ve telaş içinde geçecek günlerin habercisidir. Yoğun bir iş yaşantısına, kişinin fiziksel olarak çok fazla yorulacağına ve bu süre içinde sağlığını ihmal etmesi nedeniyle sorunlar yaşayacağına işaret eder. Genellikle kötüye yorulmaz ancak, fazla sosyallik nedeni ile çalışılan işe veya öğrenime gereken ilginin gösterilemeyecek olmasının ilerleyen zamanlarda kişi için bazı olumsuzlukları da beraberinde getireceğine alamet eder. Bekar kişiler için, çok kalabalık bir aileye mensup biriyle yaşayacakları aşkın, kişiye büyük sorunlar getireceğini, karışanın çok olması nedeniyle de sık sık sorunlar çıkacağını bildirir. Evli kişiler için, kişinin eşinin sorumsuz davranışlarının ve savurgan yapısının ailenin maddi durumunda olumsuzluklar meydana getireceğine, bu konu hakkında uyarılarda bulunan kişinin eşiyle arasında az da olsa kırgınlıklara sebep olacağına işaret eder.

Rüyada Gar Görmenin Anlamları

Rüyada tren garı görmek ne demektir sorusuna cevap olarak uzun vedalaşmaların yaşanacağı dönemin habercisidir ve kişinin istemeyerek de olsa bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacağına, iş için gidilecek bir ülkede, aile hasretine dayanamayarak geri dönüleceğine ve var olan işten ayrılıp başka bir iş arayışına girileceğine işaret eder demek doğru bir yorumdur.

Rüyada otobüs garı görmek, gören kişinin ailesinden uzak kalacağı bir işe gireceğine ve bu iş nedeni ile çok uzun zaman hasret çekeceğine, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine işaret eder. Hayırlı ama bir o kadar da meşakkatli bir yolculuk yapılacağına, sonucun kişi için hayırlı olacağına, bir süre sıkıntı çekilecek olsa da elde edilen mutluluk sayesinde kişinin sıkıntı duymayacağına işarettir. Yetişkin çocukları olanların, bir müddet çocuklarından ayrı kalacaklarına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com