RÜYADA GECE ELBİSESİ GÖRMEK

Rüyada gece elbisesi görmek, gören kişinin el üstünde tutulacağı ve üzerine titreneceği bir döneme gireceğinin habercisidir. Bekar bayanlar için karşılarına çıkacak bir kısmetin, sürekli kişiye pahalı hediyeler alacağını, kendisiyle evlenmek için her türlü zahmete katlanacağını ve rüya sahibine sunduklarıyla ayaklarını yerden keseceğini bildirir. Yeni ve parlak bir gece elbisesi çalışılan iş alanında isim yapmak, bir anda şöhret olmak ve ciddi paralar kazanarak sosyal statüyü yükseltmek anlamına gelir. İkramiye veya miras yolu ile sınıf atlayacak olmanın, daha önceki yaşam koşullarından çok farklı olarak refah içinde bir hayata kavuşacak olmaya işaret eder.

Rüyada Gece Elbisesi Görmenin Anlamları

Rüyada gece elbisesi giymek, siyah gece elbisesi resmi bir davete katılmak, ödül almak veya önemli bir kutlama yapmak anlamına gelir. Yeşil gece elbisesi giydiğini görmek mütevazi bir hayat yaşamaya ve gebelik haberi almaya işaret eder. Sarı gece elbisesi giydiğini gören kişi geçici bir rahatsızlığa yakalanır demektir. Beyaz gece elbisesi ise kişinin kısa sürecek bir nişan ve ardından sade bir nikah töreni yapacak olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada dekolteli gece elbisesi görmek, gören kişinin hayatında bolca laf, söz ve dedikodu olur demektir. Rüya sahibinin özel hayatıyla yakından ilgilenen ve kendisini sürekli olarak takip eden, kötü niyetli bir kadının varlığına da işaret eder. Rüya sahibinin hareketlerinde zaman zaman aşırıya kaçarak tüm dikkatleri ve şimşekleri üzerine çekeceğine, yanlış anlaşılmalara mahal veren yaşantısına çeki düzen vermemesi halinde mevcut işinden de olacağına da işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com