RÜYADA GAY GÖRMEK

Rüyada gay görmek, rüya sahibinin çok iyi arkadaşları olacağına ve dostluklarının bir ömür süreceğine yorumlanır. İş hayatının ve sosyal hayatın kişiyi tatmin edecek şekilde süreceğine, yeniliklerin peşi sıra geleceğine ve ilerleyen zamanda kişiyi yeni sürprizlerin beklediğine yorumlanır. Beklenmedik birinden alınacak güzel bir hediye veya kişiye yapılacak hoş bir jestin ifadesi olan bu rüya, kalıcı ilişkilerin, iletişimde başarılı olmanın da işaretidir. Kariyer planı yapan gençlerin herkes tarafından takdir görüp, onaylanacak biri haline geleceklerini bildirirken, evli kişilerin eşlerinin aileleriyle çok iyi geçineceklerini de müjdelemektedir. Toplumda ve her türlü ilişkide sorun yaşamayacak olan rüya sahibinin güçlü bir iletişime, hitabete sahip olmasından dolayı bu yönde iş teklifleri alabileceğine de işaret eder.

Rüyada Gay Görmenin Anlamları

Rüyada gay olduğunu görmek, şanslı bir döneme girildiğini ve yeni tanışılacak kişilerin rüya sahibine ilerleyen zamanlarda iş fırsatları sunacağına, bu kimselerle beraber kurulacak ortaklıkların sonucunda iyi paralar kazanılacağına delalettir. Özellikle iş hayatında kişinin tamamen kendi özelliklerinden, kişiliğinden kaynaklanan şekilde sevileceğini, saygı göreceğini, girdiği her ortamda insanlarla hemen kaynaşacağını, kariyer yolunda hızlı şekilde yükseleceğini ifade eder. Farklı düşüncelere açık olmak, uzun bir yolculuğa çıkmak, yabancı insanlarla arkadaşlık etmek anlamına gelmektedir.

Rüyada gay biriyle tanışmak, rüya sahibinin bir konudaki inadının kırılacağını, tartışma yaşanmışsa eğer bu tartışma sonrası karşı tarafla ortak noktayı bulmak adında harekete geçeceğini, küslüklerin giderilmesi için çabalayacağını ifade eder. Rüya sahibinin etrafında olan her türlü arkadaşı veya akrabasının kendisine daima destek olduğunu, bu sayede hayatının kolaylaşacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

 1. Anonim dedi ki:

  merhaba ben ruyamda goruyorum ki bir postaci bana dosya getiriyor ama ben hic doktora gitmemisim ruyada bana veriyor bende okuyorum ve sonunda yaziliyor ki ben guya eşcinselim bu ruyanin anlami nedir?

 2. Yasin ergenç dedi ki:

  Rüyada yaşlı terzi bir adamın dükkanına gidip orda biraz sohbetten sonra yaşlı adamın dudağıda kırmızı rujla boyalıydı sanki sonra adamın dudağını öpüyordum ve bazı yerlerine dokunuyordum ondan sonra dükkandan çıktım yarım saat sonra beni yine çağırdı ben hızla uzaklaştım ordan ve rüya bitti.

 3. Berçem dedi ki:

  Merhaba rüyamda 20 tane erkek gay in bir binada şeffaf poşette asıldığını gördüm ne anlama geliyor

 4. Seda dedi ki:

  Ruyamda ayrildigim erkek arakdasimin bana cicek getirdigin gördüm kocaman bir buket çok seviniyorum ama bana yaklaştığında bir biliyorumki ekrem arkadaşım ruj sürmüş dar katılın falan giymiş benimle kadın gibi konuşuyor neden böylesin diye sorduğumda artik ben böyle para kazanıyorum diyor çok etkisinde kaldim lütfen acil yorum yaparmisiniz

 5. . dedi ki:

  Rüyamda gay gördüm 2 tane ben kızım ama sanki birisi benmişim gibi oldu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com