RÜYADA GEBELİK TESTİ GÖRMEK

Rüyada gebelik testi görmek, gören kişiyi heyecanlandıran bir haberin gelmesine ve bu haberle beraber apar topar yola çıkmaya yorumlanır. Hazırlıksız yakalanılacak bir durumun rüya sahibinde telaşa yol açacağını ve özellikle iş konusunda bir projeyi eline yüzüne bulaştırıp, daha sonradan yoluna sokacağını bu süreçte ecel terleri dökeceğini ifade eder. Evli bayanlar için hayırlı bir rüyadır ve genellikle görüldüğü gibi kişinin gebe kaldığının müjdesini verir. Bekar kimseler için evlenir evlenmez hamile kalacaklarına, çocuklu biriyle evlilik yapmaya da tabir edilir. Gebelik testi yaptırdığını gören kişi bir erkekse işlemediği bir günah yüzünden iftiraya maruz kalır ve tüm aile hayatı bir anda mahvolur şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Gebelik Testi Görmenin Anlamları

Rüyada gebelik testi yaptırmak, iyi haberler almak anlamına gelse de, rüyayı gören kişinin evli veya bekar olması, bayan ya da erkek olması yorumu değiştirir. Erkeklerin bu şekilde rüya görmeleri haklarında dolanan dedikodulara, ailelerini ve haysiyetlerini hedef alan bazı kötü konuşmaları ifade eder ve kişinin duyduğunda büyük sıkıntılar yaşayacağı, toplum içine çıkmaktan imtina edeceği bir duruma düşmesine işaret eder. Bayanlar için gerçekte de gebelik durumunun söz konusu olacağını, bekar kimseler için istenmeyen gebelik yaşamak suretiyle büyük bir problemin eşiğine gelineceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada gebelik testi yaptırıp hamile olduğunu öğrenmek, sevinçle karşılanacak, hayırlı bir haberin aile içinde herkesi aynı şekilde mutlu edeceğini, yaşlı kişiler için çocukları ve torunlarıyla geçireceği uzun bir tatili, evli bayanlar için tekrar gebe kalacaklarını müjdeler. Hamile bir bayan bu rüyayı görürse ikiz bebek sahibi olur ve çocuklarının şansı her zaman yaver gider şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com