RÜYADA GAZ ÇIKARMAK

Rüyada gaz çıkarmak, farklı şekillerde tabir edilir. Gören kişinin rüyasında ulu orta ya da hiç de olmayacak bir yerde gaz çıkardığını görmesi iyi değildir, sıkıntı ve hastalıkla karşı kalmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatının zorlaşması, işlerin kötüye gitmesi ve düzeninin bozulması anlamına gelmektedir. Eğer kişi rüyasında tuvalette gaz çıkardığını görürse bu hayırlıdır. Hayatın kolaylaşması, güzelleşmesi ve iyiliklerin kendi üstünde olmasına işaret eder.

Rüyada Gaz Çıkarmanın Anlamları

Rüyada gizli saklı gaz çıkarmak, gören kişinin kendi çabalarıyla, sahip olduğu imkanlarla, inancı ve azmiyle içine düştüğü sıkıntıdan kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında çekinmeden gaz çıkardığını görmesi de yanlış kararlar alıp, kendini zor durumda bırakmaya işaret eder.

Rüyada sesli şekilde gaz çıkarmak, gören kişinin yanlış sözler söyleyip birine iftira ya da haksızlık edeceği şeklinde ifade edilir. Bu rüya aynı zamanda insanların ayıplayacağı işler yapmaya işaret eder.

Rüyada birinin gaz çıkardığını duymak, bu rüyanın yorumu da rüyanın niteliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kişi rüyasında birinin herkesin içinde, onların da fark edeceği şekilde gaz çıkardığını duyarsa eğer bu yüz kızartıcı bir suç işleyip, rezil olacağına işaret eder. Kişi, eğer rüyada birinin sessiz sedasız gaz çıkarırken görürse bu da kendisini çok zor durumda bırakacak konuşmalar yapacağına yorumlanır.

Rüyada gaz kokusu almak ya da kokulu gaz çıkarmak musibetlere tabir edilir. Rüyayı gören kişinin bir takım sorunlar yaşayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder. Beklenmedik kötü olayların meydana geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada namazda gaz çıkarmak, rüya sahibinin korkuya, sıkıntıya ve zahmete düşeceği anlamına gelmektedir. Kişi, akılsız davranışları nedeniyle dertsiz başını derde sokacak, sonra da çok pişman olacak şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com