RÜYADA GELİN ÇİÇEĞİ GÖRMEK

Rüyada gelin çiçeği, gören kişinin geleceğinin çok güzel olacağına işaret eder. Kişi için hem iş hem de aşka kapılarının yeniden açılacağına alamet olunur. Bu kişinin aynı zamanda tutmuş olduğu bütün dileklerinin yaşamı süresince gerçekleşeceği yönde rüyanın yorumu yapılmaktadır. Hatta bu rüyayı gören kişinin, Allah tarafından kendisi için çok büyük bir kısmetin geleceğine bu durumdan nasip alacağını işaret etmektedir. Rüya sahibinin yaşamış olduğu hüzün ve kederden çok kısa zamanda kurtulacağının habercisidir. Serbest meslek ya da ticaret ile uğraşan bir erkek rüyasında gelin çiçeği görürse, rızkını daha kolay bir şekilde kazanacağına ve bu kazancını biriktirerek hem zengin hem de bolluk içerisinde bir yaşam sürüleceğine rüyanın tabiri yapılmaktadır.

Rüyada Gelin Çiçeği Görmenin Anlamları

Rüyada gelin çiçeği atmak, eğlenceye düşkün kötü eşlere işaret etmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre de saygın bir kimsenin rüya sahibinin evine misafirliğe geleceğine işarettir. Olumsuz olarak ise ailevi bir huzursuzluk yaşandığına veya yaşanacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerin zorlaşacağına ve meşakkate tabir olunur.

Rüyada gelin çiçeği yakalamak, halk arasındaki inanış ile benzer şekilde tabir edilir ve bekar kişiler için nikah evli kişiler içinde bebek olarak yorumlanır. Rüya sahibinin gönül işlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada gelin çiçeği yapmak, gören kişinin hayattan yana yüzünün güleceği yorumu yapılır. Rüya sahibi iş hayatında büyük zaferlere ve başarılara sahip olacak, bu mutluluk evlilik hayatına da yansıyacak, hane içinde birlik, beraberlik ve sevgi artacaktır diye tabir edilir.

Rüyada elinde gelin çiçeği tutmak, geleceğin çok güzel, iş ve aşk kapılarının daima açık olacağı ve rüyayı gören kişinin tuttuğu dileklerin mutlaka gerçekleşeceği ile yorumlanır. Rüyayı gören kişiye Allah tarafından çok büyük bir kısmet nasip olacak demektir.


Rüya Yorumları;

  1. ayşen karacan dedi ki:

    merhaba, 29 yaşında bekarım, rüyamda annem bana yeşil renkli bir gelinlik geitrmiş ben de onu giymiştim. Elimde çok güzel, çok kibar, mumlu bir gelin çiçeği tutuyordum . yorumlamanız mümkün mü?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com