G

G harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “G” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada gazeteci görmenin anlamı, kişinin etrafıyla oldukça iç içe olduğuna ve özellikle ülke gündemiyle çok fazla ilgilendiğine yorumlanır. Rüya sahibi gerek iş hayatında, gerekse sosyal hayatında sevilen ve takip edilen birisidir. Aynı şekilde kişide her işi layığıyla ve en iyi şekilde yapmaya çalışır. Çünkü rüyayı gören kişi, her konuya oldukça meraklı ve hakimdir. Her konuyu önce rüya sahibi öğrenir. Çevresi geniş ve istihbaratı sağlam olan bu kişi bazı kişiler tarafından çekilmez. Bu rüya kişinin arkasından yapılan bazı dedikodu ve asparagas haberlere delalet eder. Kişi çok ön planda olduğundan dolayı, yanında dost gibi görünen bazı düşmanların varlığına işaret eder. Ancak rüya sahibi bu kişilerin varlığından, üstün zekası ve tecrübeleri sayesinde haberdardır. Zarar veremeseler de, zarar verebilecekleri anı kollamaktadırlar. Her zaman dikkatli ve tedbirli olmakta yarar var.

Rüyada gaipten ses duymanın anlamı, genel olarak gerçek anlamına benzerlik gösterir. Rüya sahibinin gerçek yaşantısında etrafındaki yalan yanlış olaylar duyduğunu ve bu olaylara çok taktığına delalet eder. Rüyada gaipten duyulan ses kadın sesi ise, üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaşanılacağının habercisidir. Eğer rüyada duyulan gaipten ses erkeğe aitse, sevinçli ve güzel günlerin kapıda olduğuna işaret eder. Kısaca bazı rüya alimleri rüyada duyulan gaipten sesin değişik yorumlara sahip olabileceğini yorumlamaktadırlar. 

Rüyada gazete görmenin anlamı, devleti temsil eder. Ülkedeki gündemi ve olaylara işarettir. Rüyayı gören kişi, ülke gündemi, kültür, sanat ve spora karşı oldukça fazla ilgisi olduğunu gösterir. Rüya sahibi her akşam haber ajansını takip ettiğini  ve gündem olaylarına karşı duyarsız kalmadığının manasına gelir. Aynı zamanda bazı rüya alimlerine göre, rüyada gazete görmek, o bölgede yaşayan halkın başkana karşı ayaklanma çıkaracağını da gösterir.

www.ruyaninanlami.com