RÜYADA GAİPTEN SES DUYMAK

Rüyada gaipten ses duymanın anlamı, genel olarak gerçek anlamına benzerlik gösterir. Rüya sahibinin gerçek yaşantısında etrafındaki yalan yanlış olaylar duyduğunu ve bu olaylara çok taktığına delalet eder. Rüyada gaipten duyulan ses kadın sesi ise, üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaşanılacağının habercisidir. Eğer rüyada duyulan gaipten ses erkeğe aitse, sevinçli ve güzel günlerin kapıda olduğuna işaret eder. Kısaca bazı rüya alimleri rüyada duyulan gaipten sesin değişik yorumlara sahip olabileceğini yorumlamaktadırlar. 

Rüyada Gaipten Ses Duymanın Anlamları

Rüyada Gaipten Bir Ses Duymak

Rüyada duyulan ses oldukça hayırlı rüyalar arasında tabi olmaktadır. Ancak bazı duyulacak olan olaylara da delalet ettiği için. Bazen sıkıntılı günlere işaret ettiği gibi, bazen de sevinçli ve güzel günlerin kapıda olduğunu gösterir.

Rüyada Gaipten Sesler Duymak

Rüya sahibinin yakın zamanda duyacağı bazı sözlerin habercisidir. Ancak duyulacak olan sözler gerçeklik dışı kaynaklı olduğundan dolayı çok fazla önem vermeyin. Aksi halde bu sözlere çok fazla kafa yoracaksınız ve bu durum biraz yıpratıcı bir süreç olabilir.

Rüyada Gaipten Kadın Sesi Duymak

Rüyada duyulan gaipten sesin sahibi eğer bir kadın ise, rüya sahibini bazı sıkıntılı günlerin beklediğinin habercisidir. Aynı zamanda yakın zamanda çıkılacak olan yolculuğa ve seyahat manasına da gelmektedir.

Rüyada Gaipten Erkek Sesi Duymak

Rüya sahibi gaipten erkek sesi duyarsa, sevinçli ve güzel haberler almaya tabir edilir. Rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde mutlu olur ve eğlenceli günler geçirir.

Rüyada Gaipten Tanıdık Ses Duymak

Rüyada duyulan gaipten ses tanıdık ise, içerisinde bulunduğunuz sıkıntılı günlerden kurtulacağınıza ve refaha kavuşacağınıza delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin güvendiği ve sevdiği bir kişiden teselli göreceğine işaret eder.

Rüyada Gaipten İnsan Sesi Duymak

Dini ve ilmi olaylara delalet eder. Rüyada duyulan gaipten insan sesi güzel günlere işaret ettiği gibi, dini yönünüzün ağır basarak kendinizi geliştirmeye yorumlanır. Rüya sahibinin ilim tahsil edeceği anlamı da gelmektedir.


Rüya Yorumları;

 1. husseyın dedi ki:

  ruyammda bır ses buyu tuttu ses o anlamı nedr

 2. Bursen dedi ki:

  Rüyamda bı erkek sesi aramanı bekliyo diyor sesi duymadan önce rüyamda gorumcemle saç başa kavga ediyorduk irkilerek uyandım ve şuan hala etkisindeyim anlamı nedir

 3. Gulnar dedi ki:

  Ruyamda gaipten garip korkunc sesler geldigini gordum. Sanki uzerimize gokten bi cisim geliyodu. Dunyanin sonu gibi biseydi.. Dua etmeye basladim o sirada oluyorsam bari dua edip de oleyim gibi. Dua ettikten sonraysa o sesler azaldi ve gün çıktı. O sirada uyandim. Bu ne demek oluyo acaba

 4. Defne dedi ki:

  Rüyamda sadece sesini duydugum bir erkek ,kardeslerimin ve benim ruhumu teslim aldigini söylüyor.
  Yorumlarsaniz cok sevinirim

 5. Gul dedi ki:

  Rüyamda kim olduğunu bilmediğim bir ses bana dilegimin kabul olması için 70000Lailaheillallah okumamı söyledi bu neye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.