RÜYADA GAZETECİ GÖRMEK

Rüyada gazeteci görmenin anlamı, kişinin etrafıyla oldukça iç içe olduğuna ve özellikle ülke gündemiyle çok fazla ilgilendiğine yorumlanır. Rüya sahibi gerek iş hayatında, gerekse sosyal hayatında sevilen ve takip edilen birisidir. Aynı şekilde kişide her işi layığıyla ve en iyi şekilde yapmaya çalışır. Çünkü rüyayı gören kişi, her konuya oldukça meraklı ve hakimdir. Her konuyu önce rüya sahibi öğrenir. Çevresi geniş ve istihbaratı sağlam olan bu kişi bazı kişiler tarafından çekilmez. Bu rüya kişinin arkasından yapılan bazı dedikodu ve asparagas haberlere delalet eder. Kişi çok ön planda olduğundan dolayı, yanında dost gibi görünen bazı düşmanların varlığına işaret eder. Ancak rüya sahibi bu kişilerin varlığından, üstün zekası ve tecrübeleri sayesinde haberdardır. Zarar veremeseler de, zarar verebilecekleri anı kollamaktadırlar. Her zaman dikkatli ve tedbirli olmakta yarar var.

Rüyada Gazeteci Görmenin Anlamları

Rüyada Gazeteci Olmak

Rüya sahibi kendisini gazeteci olarak gördüğünde, gerçek hayatın yansıma olarak tabir edilir. Yani kişi dediğim dedik, kendi kararlarını veren, bildiği doğrularından ödün vermeyen, öğrendiklerinden sapmayan ve bildiklerinden şaşmayan birisidir. Kısaca rüyayı gören kişi için tabir-i caizse on doğru yolun, bildiği yol olduğuna inanan, savunan ve bu doğrultuda yaşayan kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Gazeteciler Görmek

Rüya gazeteci görmek ile hemen hemen aynı şekilde anlamlandırılır. Kişinin sosyal hayatının çok renkli olduğuna ve oldukça girişken bir yapıya sahip olmasıyla bilinir. Rüya sahibi hayatını, ”hayata yaşamak için geldik” cümlesiyle anlamlandırır ve bu doğrultuda yaşamını sürdürür. Anın ve zamanın tadını çıkararak yaşar. Çünkü rüyayı gören kişi her saniyenin çok değerli ve bir daha tekrarının olmadığını bilir. Çünkü ertesi güne çıkılacağının garantisi yok bilincindedir. Bu sebeple her günü son günmüş gibi dolu dolu yaşar.

Rüyada Ünlü Gazeteci Olmak

Rüya sahibinin iş hayatındaki başarılar herkes tarafından takdir edilir. Kişi iş hayatında oldukça başarılıdır ve her işi layığıyla yerine getirir. Mümkün olduğunca etrafındaki yardıma ihtiyacı olan her kişinin yanına koşar ve elinden geleni yapar. Bu sebeple herkes tarafından çok sevilir. Tabi birde çekemeyenler vardır. Bu kadar üstün başarı, beceri ve melek kişilik bazı dost görünümlü düşmanların varlığını da ortaya çıkarır. Çünkü herkes sizin gibi olmak isterler, ancak o yetenek sadece size aittir. Herkesin bir kapasitesi vardır. Kimse o kapasitenin üzerine ne yaparlarsa yapsınlar, çıkamazlar. Bu nedenle de, rüyayı gören kişi çok göze gelir ve arkasından dedikodusu yapılır. Rüya sahibinin temiz kalbi ve iyi niyeti de bu haberci rüyayı görmesine sebep olur.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.