O-Ö

O ve Ö harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “O ve Ö” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada omuz görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatı içinde karşısına çıkan bir çalışma için kendisi gibi birkaç kişi ile birlikte yola çıkacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, bu sayede çok daha aranan ve iş için daha çok güven veren kişiler olunacağına ve bu işle daha önce kapanmış olan kapıların tekrar açılacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin iş hayatında elde ettiği başarılar sayesinde üst yöneticileri tarafından hak ettiği bir mevkiye terfi ettirileceğine tabir edilir.

Rüyada okula geç kalmak, rüya sahibinin koşturmaktan kendi hayatına gereken önemi veremediğine ve bir süre sonra daha sakin bir iş arayışına gireceğine, hayatla bağının kopmaması için, sosyal yaşantısına geri döneceğine ve arkadaşlarıyla daha çok görüşerek ruhsal hayatını da düzene sokacağına tabir edilir. Evli olmayan kişilerin, yeni tanıştıkları kişiler hakkında çok çabuk ön yargıya kapılmaları sonucunda doğru seçenekleri gözden kaçıracaklarına ve sonrasında o kişilerle yeniden görüşmek isteseler de fırsatı çoktan kaçırmış olduklarından dolayı pişmanlık içinde olacaklarına işaret eder. Genç kişiler için geleceklerine yönelik seçimlerinde bocalama yaşayacaklarına ve pek çok seçenek içinde kendileri için hangisinin iyi olacağı konusunda bir karara varmakta geç kalmaları yüzünden daha sonra da hayatlarına yön vermekte zorlanacaklarına işaret eder.

Rüyada ölmek istemek, gören kişinin aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili çok büyük hayallere sahip olduğuna, ancak bu hayallerinin yıkılmasından dolayı çok büyük bir üzüntü yaşadığına işaret eder. Rüya sahibi bu dönemde ruhsal olarak kötü durumlara düşecektir ve bu durumdan ötürü hayattan elini eteğini çektiğine ve çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşayacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına işaret eder.

Rüyada öğrenciler görmek, gören kişinin uzun bir zamandan beri sıkıntılı durumlar ile uğraştığın ama bundan sonra çok mutlu ve huzurlu olduğu bir döneme gireceğine, sorunların ve üzüntülerin kısa zamanda ortadan kalkacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine ve çok sağlıklı olacağı bir hayata adım attığına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin deneyimlerinden ve hayat felsefesinden dolayı hiç beklemediği bir anda hataya düşeceğine işaret eder.

Rüyada öğle namazı kılmak, çok makbul bir rüyadır. Gören kişi için hayırlara, iyiliğe ve güzelliğe işaret eder. Rüya sahibinin şansı olarak tabir edilir. Kişinin hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına, kazancının da, neşesinin de yerinde olacağına tabir edilir. Bu rüya kurtuluşa yorumlanır ve hayallerin gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada otobüs beklemek, rüya sahibinin gelecekle alakalı yapacağı yatırımlarda bir süre sonra ciddi gelişmeler olacağına ve kişinin beklediğinden daha kısa süre önce amacına ulaşacağına işaret eder. Tamamen keyif için yolculuğa çıkılacağına, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına da yorumlanan bu rüya iş açısından beklenen bir terfinin gecikmesinden dolayı kişinin strese girip umudunu kaybetmesi şeklinde de yorumlanır. Doğum yapacak olan bayanların doğumda gecikmeler yaşayacaklarına ama sağlıklı bir bebek sahibi olacaklarına, emlak veya gayrimenkul alımında çıkacak işlemsel sorunlara da işaret eden rüya kişinin bir süre beklemek zorunda kalacağına ama hedeflerine sağlıklı bir şekilde ulaşarak mutluluk gözyaşı dökeceğine de işaret eder.

Rüyada otoban görmek, gören kişiye sıkıntı yaratan bazı durumlara neden olan bir çalışmadan dolayı girdiği zararı kısa bir süre içinde ortadan kaldıracağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyi yönde ilerleyeceğine, yaptığı bazı hayatlardan dolayı kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede sona ereceğine ve daha mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada ot biçmek, gören kişinin hayatını daha iyi hale getirmek için ne gibi şeyler yapabileceğine dair arayışlara gireceği bir dönemin yaklaştığına işaret eder. Yeniliklere tamamen kapısını açacak olan rüya sahibinin bu dönemde tanışacağı ilginç insanlara ve farklı fırsatlara da tabir edilir. Daha önce fark edilmeyen ama göz önünde duran sorunlara basit çözümler bulabilen rüya sahibinin öz güveninin yeniden yerine geleceğine de işaret eden rüya, sıradan olsa da kişinin yaptığı her işin geleceği için büyük faydalar sağlayacağını da bildirir. Geçimini sağlamak için gurur yapmadan her işte çalışan kişilerin eninde sonunda emeklerinin karşılığını alarak mutlu bir hayata kavuşmalarını da müjdeleyen rüya, toprak sahibi olmanın, küçük bir yazlık ev almanın veya aileden kalan miras sayesinde biraz daha rahat bir hayata kavuşmanın da işaretçisidir.

Rüyada öpüşmek, gören kişi için saygınlık, güç ve zenginlik anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin mal ve para sahibi olup zenginleşmesi, etrafındaki insan sayısının artması, herkesin saygı gösterdiği ve takdir ettiği biri olmasına işaret eder. Rüyada öpüşmek samimiyettir ve rüya sahibi kimi öptü ise kısa süre sonra o kişiyle bir araya gelecek, özlem giderecek ve daha fazla yakınlık kuracak demektir. Kişinin rüyasında sevdiği kişiyi öpmesi de onunla bir araya geleceğine ve zaman geçireceğine işaret eder. Eğer bir erkek rüyasında daha önce hiç görmediği ve bilmediği birini öpüyorsa bu o erkeğin hiç kimsenin belki kendisinin bile beklemediği bir anda,  ansızın niksh masasına oturarak herkesi şaşırtacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada örgü şişi görmek, rüya sahibinin çevresinde olan evhamlı bir aile büyüğüne yorumlandığı gibi, merhametli, herkese iyilik yapmaktan geri kalmayan, derdi olana koşan bir eşe sahip olmak anlamına da gelmektedir. Evcimen, işinde gücünde bir kısmete sahip olmak, bekar kişiler için karakter olarak yumuşak huylu, herkesle anlaşan bir arkadaş edineceklerine, kavgasız gürültüsüz bir beraberlik yaşayarak evliliğe kadar ilerleyeceklerine tabir edilir. Eşine yardımcı olmak için el emeği ile para kazanmaya çalışan kişilere işaret eden bu rüya, becerilerini geliştirmek için imkan bulmanın neticesinde yeteneğini herkese ispat edecek olmanın da müjdesini verir. Rüya sahibinin elinden tutacak, kendisine iş öğretecek, meslek edindirecek yaşlı biri sayesinde para kazanmaya başlayacak olmanın ve kendi kariyerini oluşturmanın da işaretçisidir.

www.ruyaninanlami.com