RÜYADA OKULA GEÇ KALMAK

Rüyada okula geç kalmak, rüya sahibinin koşturmaktan kendi hayatına gereken önemi veremediğine ve bir süre sonra daha sakin bir iş arayışına gireceğine, hayatla bağının kopmaması için, sosyal yaşantısına geri döneceğine ve arkadaşlarıyla daha çok görüşerek ruhsal hayatını da düzene sokacağına tabir edilir. Evli olmayan kişilerin, yeni tanıştıkları kişiler hakkında çok çabuk ön yargıya kapılmaları sonucunda doğru seçenekleri gözden kaçıracaklarına ve sonrasında o kişilerle yeniden görüşmek isteseler de fırsatı çoktan kaçırmış olduklarından dolayı pişmanlık içinde olacaklarına işaret eder. Genç kişiler için geleceklerine yönelik seçimlerinde bocalama yaşayacaklarına ve pek çok seçenek içinde kendileri için hangisinin iyi olacağı konusunda bir karara varmakta geç kalmaları yüzünden daha sonra da hayatlarına yön vermekte zorlanacaklarına işaret eder.

Rüyada Okula Geç Kalmanın Anlamları

Rüyada okula geç kalıp azar işitmek, okula geç kaldığı için öğretmeninden azar işiten kişi ailesiyle arasında yaşayacağı tatsız olaylar sonrasında içine kapanacak ve büyük üzüntü duyacak demektir. Ailesinden gelecek eleştirilere hazır olmayan rüya sahibinin her fırsatta onların gözüne girmek için çaba göstereceğine, elinden geleni yapsa dahi aksilikler yaşadığı için istediği sonuçları alamayacağına işaret eder.

Rüyada uyanamadığı için okula geç kalmak, gören kişinin gerçeklere gözlerini kapattığına, gerekli yüzleşmeleri yapmaması halinde sorumluluklarını yerine getirememekle alakalı ciddi problemler yaşayacağına, iş konusunda da hoşa gitmeyen sözler duyacağına işaret eder. Disipline gereken önemi vermek suretiyle yaşamı düzene sokmanın doğru olacağını vurgulayan bu rüya, rüya sahibinin kazanmak kadar kaybetmenin de normal olduğunu kabullenmesi gerektiğini öğütlemektedir. Geçici zaferlerin kişiyi istediği yere götüremeyeceğini de tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com