RÜYADA ÖRGÜ ŞİŞİ GÖRMEK

Rüyada örgü şişi görmek, rüya sahibinin çevresinde olan evhamlı bir aile büyüğüne yorumlandığı gibi, merhametli, herkese iyilik yapmaktan geri kalmayan, derdi olana koşan bir eşe sahip olmak anlamına da gelmektedir. Evcimen, işinde gücünde bir kısmete sahip olmak, bekar kişiler için karakter olarak yumuşak huylu, herkesle anlaşan bir arkadaş edineceklerine, kavgasız gürültüsüz bir beraberlik yaşayarak evliliğe kadar ilerleyeceklerine tabir edilir. Eşine yardımcı olmak için el emeği ile para kazanmaya çalışan kişilere işaret eden bu rüya, becerilerini geliştirmek için imkan bulmanın neticesinde yeteneğini herkese ispat edecek olmanın da müjdesini verir. Rüya sahibinin elinden tutacak, kendisine iş öğretecek, meslek edindirecek yaşlı biri sayesinde para kazanmaya başlayacak olmanın ve kendi kariyerini oluşturmanın da işaretçisidir.

Rüyada Örgü Şişi Görmenin Anlamları

Rüyada örgü şişi almak, kalın örgü şişi almak birden fazla işle meşgul olmak nedeniyle yaşanacak bir yoğunluğu, işleri aceleyle halletmek istemek yüzünden telaş yaşanacağına, ufak tefek kazalar olsa da kısa zamanda atlatılacağına işaret eder. Bazı yüklerden kurtulmak anlamına gelmektedir. Kendisine maddi açıdan zarar veren bir tanıdık ile yolları ayıracak olmaya, kendi yolunu, geleceğini çizmeye, kimseden bir şey istemeden yaşamaya ve onuruna düşkün olmaya tabir edilir. Cahil bir tanıdığa yol yordam göstermeye, kendisine yapılan bir hatada olgunlukla karşılık vermeye de yorumlanır.

Rüyada örgü şişi bulmak, teki kayıp olan bir örgü şişi bulmak, eksik evrak yüzünden resmi dairelerde sorunlar yaşanacağına ve işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine işaret eder. Çift örgü şişi bulmak eldeki projenin veya alınan bir işin layıkıyla yapılması sonucunda takdir görmek anlamına gelmektedir. Sokakta örgü şişi bulanın evine yabancı misafirler gelir demektir. Evinde örgü şiş bulanın hanımı marifetli ve tatlı dilli olur şeklinde yorumlanır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com