RÜYADA OMUZ GÖRMEK

Rüyada omuz görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatı içinde karşısına çıkan bir çalışma için kendisi gibi birkaç kişi ile birlikte yola çıkacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, bu sayede çok daha aranan ve iş için daha çok güven veren kişiler olunacağına ve bu işle daha önce kapanmış olan kapıların tekrar açılacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin iş hayatında elde ettiği başarılar sayesinde üst yöneticileri tarafından hak ettiği bir mevkiye terfi ettirileceğine tabir edilir.

Rüyada Omuz Görmenin Anlamları

Rüyada omuz atmak, rüya sahibinin uzun zamandan beri askıda kalmış bir işin ortaya konulması ve işler hale getirilmesi için çeşitli adımlar atacağına ve bu adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına ve var olan tüm kaynakların seferber edilerek işin en iyi şekilde yapılmasının sağlanacağına işaret eder.

Rüyada omuz kırılması, rüya sahibinin birlikte iş yaptığı kişilerden ya da sevdiği kişilerden büyük bir ihanet göreceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avucunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği her şeyin suya düşeceğine işaret eder.

Rüyada omuz çantası, gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok sevdiği birisi ile bir seyahate çıkacağına tabir edilir.

Rüyada omuz öpmek, iş hayatında çok sıkıntılı bir duruma düşmüş olan bir akrabaya ya da değer verilen bir kişiye, içinde bulunduğu durumdan rahat bir şekilde kurtulması ve daha fazla sorun yaşamaması için gereken yardımın fazlasıyla yapmaya, bu şekilde kişinin içinde olduğu sorunun kısa zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com