RÜYADA ÖPÜŞMEK

Rüyada öpüşmek, gören kişi için saygınlık, güç ve zenginlik anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin mal ve para sahibi olup zenginleşmesi, etrafındaki insan sayısının artması, herkesin saygı gösterdiği ve takdir ettiği biri olmasına işaret eder. Rüyada öpüşmek samimiyettir ve rüya sahibi kimi öptü ise kısa süre sonra o kişiyle bir araya gelecek, özlem giderecek ve daha fazla yakınlık kuracak demektir. Kişinin rüyasında sevdiği kişiyi öpmesi de onunla bir araya geleceğine ve zaman geçireceğine işaret eder. Eğer bir erkek rüyasında daha önce hiç görmediği ve bilmediği birini öpüyorsa bu o erkeğin hiç kimsenin belki kendisinin bile beklemediği bir anda,  ansızın niksh masasına oturarak herkesi şaşırtacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Öpüşmenin Anlamları

Rüyada birini öpmek, güzel şeylerin yaşanacağına işaret eder. Bu rüya kişilerin arasındaki samimiyete ve iyi ilişkilere tabir edilir. Rüyada birini öptüğünü gören rüya sahibinin biriyle sıcak bir dostluk yalayacağı, iyi elektrik alarak onunla yakın arkadaş olacağına ya da bir gönül işinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada bir kadını öptüğünü görmek, gören kişinin birinden hürmet görecek demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin duygularına karşılık alacağına ve karşı cinsle yakınlaşmasına da işaret eder.Rüyada bir erkeği öptüğünü görmek, biraz müstehcen bir anlama gelir. Rüya sahibinin rüyada bir erkeği öpmesi onunla büyük bir yakınlaşma içerisine girerek cinsi münasebet kuracağına işaret eder. Aynı zamanda dileğin gerçekleşmesine de tabir edilir.

Rüyada dudaktan öpüşmek, gören kişinin sevdiği kişilere çok büyük oranda destek vereceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, zorlukların aşılacağına, aile bireyleri arasında birlik ve beraberlik sağlanacağına ve çok iyi bir ilişkiye başlanacağına yorumlanır. Maddi anlamda sıkıntı yaşanıyorsa bu dönemde aşılacak demektir. Rüyada anneyle dudaktan öpüşmek, anne tarafından bir akrabanın yakın bir zaman içinde başının sıkışması üzerine kendisine yardım edileceğine, zorlukların yakın bir zaman içinde aşılacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine ve sıkıntıların ve sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada sevgiliyle öpüşmek, gören kişinin rahata ereceğine ve mutlu olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri işsizlikle uğraştığı bir dönemin sona ereceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, tecrübe sahibi olacağına ve kazandığı bu tecrübeyi farklı şekillerde kullanarak para kazanacağına tabir edilir. Rüyada sevgiliyle gizli gizli öpüşmek, büyük bir sürprizle karşılaşmaya, dertlerin sona ereceğine, sorunların aşılacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, uzun zaman önce tanışılmış olan bir kişi ile bir işe girileceğine, bu kişi sayesinde hiç beklenmeyecek kadar büyük bir başarı elde edileceğine, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin sona ereceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına ve çok büyük bir zenginliğe kavuşulacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı sağlık sorunlarının tedavisi için adım atılacaktır. Rüyada yeni sevgiliyle öpüşmek, gidilen yolda çok iyi kalpli ve dürüst insanlarla tanışmaya, bu kişilerle çeşitli işlerde çalışmaya, aksiliklerin aşılmasına, çıkılacak bir seyahatin sonrasında yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com