RÜYADA ÖĞLE NAMAZI KILMAK

Rüyada öğle namazı kılmak, çok makbul bir rüyadır. Gören kişi için hayırlara, iyiliğe ve güzelliğe işaret eder. Rüya sahibinin şansı olarak tabir edilir. Kişinin hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, yüzünün her daim güleceğine, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına, sağlık problemleri yaşamayacağına, kazancının da, neşesinin de yerinde olacağına tabir edilir. Bu rüya kurtuluşa yorumlanır ve hayallerin gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada Öğle Namazı Kılmanın Anlamları

Rüyada ayakta namaz kıldığını görmek, ya da ayakta namaz kılan birilerini görmek, zafer elde etmeye, başarıya nail olmaya, işleri kolaylaştırmaya ve hayatı yoluna sokmaya işaret eder.

Rüyada yatarak namaz kıldığını görmek, gören kişinin, aciz ve çaresiz durumlara düşeceğine, üzüleceğine, dertleneceğine ve kederleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin kötü geçecek günlerine yorumlanır. Meşakkat ve zorluk çekmeye de tabir edilir.

Rüyada açık havada namaz kılmak, gören kişinin çevresinde hayırlı kimseler olduğuna ve bu kişilerden kendisine iyilik geleceğine, bu kimseler sayesinde kalkınacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada farz namazı kılmak, rüya sahibinin çevresi tarafından dürüstlüğü ve güvenirliği ile bilindiğine, bu özellikleri sayesinde insanların gözünde büyük bir saygınlığı olduğuna, attığı her adımın insanlar tarafından desteklendiğine işaret eder.

Rüyada vitir namazı kılmak, rüya sahibinin kendisi ile ilgili olan konuları kimseyle paylaşmayı istemediğine, bir işinin kesin olmayana kadar kimseye ilan etmekten yana olmadığına yani ketum ve içine dönük kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada yağmur için dua etmek, ya da namaz kılmak, yolundan şaşmaya, işleri boşlamaya, tembelliğe ve miskinliğe tabir edilir. Rüya sahibinin iyi ve yolunda giden hayatının kendi hataları nedeni ile bozulacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com