P

P harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “P” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada puzzle görmek, gören kişinin kafasında uzun bir zamandan beri hayal etiği bazı şeylere yakında kavuşacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba harcayacağına, üzüntülerinin birer birer sona ereceğine, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulmak için çok farklı yollar deneyeceğine ve bu sayede bir çözüm yolu bulacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada puan görmek, rüya sahibi için çabalamanın, elindeki imkanları sonuna kadar kullanmanın ve yılgınlığa düşmemenin işaretçisidir. Rüya sahibinin giderek daha güçlü bir kişiliğe sahip olacağına, yuvasını, ailesini, arkadaşlarını ve işini her şeyden fazla önemseyeceğine, asla başarısızlığa tahammül etmeyeceğine de işaret eder. Puan gören kişiler iş yerlerinde amirlerinin gözüne girer ve bir anda maaşları da artar demektir. Terfi etmek suretiyle güzel bir kariyerin ilk adımlarını atacak olan kişinin, kendine olan güvenini tazeleyerek bundan sonrası için de çok güzel işler yapacağına, yıllar boyunca içinde sakladığı cevherleri ortaya çıkarmakta çekingen davranmayacağına, ailesi de dahil olmak üzere yakın kişiler tarafından da destek göreceğine işaret eder. Puan gören kişilerin mallarında artış olur ve yaptıkları iyi işlerin, başarıların neticesinde ödüllendirilirler. İyi para kazanılacak bir işe ve kısmetli bir eşe sahip olmak anlamına da gelir.

Rüyada pudra görmek, gören kişinin herkeslerden gizlediği bazı konuların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin anlaşılmasını ve ortaya çıkmasını istemediği bazı konuları gölgelemek için dikkatleri başka yönlere çekme telaşında olduğu şeklinde tabir edilirken bir diğer yandan da rüya sahibine kumpas kurmaya çalışan, onu dolandırmanın, aldatmanın ve kandırmanın yollarını bulmak için uğraşan art niyetli insanların varlığına işaret eder.

Rüyada psikolog görmek, rüya sahibinin iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yaşadığı sorunları atlatması için kendisi ile birlikte çaba harcayan bir kişi olduğuna, bu kişi sayesinde iş konusunda birçok adım atılacağına, başarılı bir kişi olunacağına, yapılacak bazı çalışmalar sayesinde yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımlara bulunacağına işaret eder.

Rüyada para cüzdanı görmek, gören kişinin öğrenilmesini istemediği gerçekleri simgelemektedir. Hatta kimi rüya tabircilerine göre cüzdan rüya sahibinin kalbini, ruhunu yani vücudunu temsil etmektedir. Eğer rüyada bir kişi cüzdanını yere düşürüyorsa bu onun kendisinden başka kimseye söyleyemediği bazı gerçeklerinin öğrenileceği anlamına gelir. Rüyada para cüzdanı görmek, rüyanın niteliğine bağlı olarak değişmektedir.

Rüyada para çantası görmek, rüya sahibi için mali konuların gündeme geleceğinin habercisidir. Kişinin kendisi ve ailesi için yeni bir plan yapmak zorunda kalacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine yorumlanır. Eski bir para çantası görmek, geçmişten gelen bir borcun ödenmesi için kaynak aranacağına, yeni bir para çantası görmek girilecek güzel bir işe işaret eder. Küçük para çantası görmek dar gelirli bir hayat sürüleceğine, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine tabir edilir. Büyük para çantası görmek iyi şansa ve güzel kadere, deriden yapılma para çantası görmek ise zenginliğe, pek çok mal sahibi olmaya, kimseye muhtaç olmamaya, kendi işinin başında durmaya, işini geliştirmeye veya yönetici olmaya işaret eder. Birinden para çantası almak, iş teklifiyle karşılaşılacağına ve mevcut işi bırakarak bu teklifi değerlendirecek olmaya yorumlanır.

Rüyada parti görmek, rüya sahibinin hayatı içerisinde istenmeyen olaylar ve can sıkıcı sorunlar ile karşılaşılacağına ve bu sorunların ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunları doğuracağına işaret eder. Aynı zamanda, gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında parasal sorunlardan kaynaklanan problemlerin kişiyi içinden çıkılmaz sıkıntılar ile zorlayacağına işaret eder.

Rüyada paraşüt görmek, rüya sahibinin mali işleri ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, elinin ve gönlünün çok bol olduğuna fakat bazen bu durumu çok abartıp kendine zarar verdiğine işaret eder. Kişi, bazen fazlaca cömert davranıp, elindekileri kolaylıkla savuruyor kendisini ve yarınlarını hesaba katmıyor demektir. Gereksiz yere para harcayan ve savurgan olan bir kişinin varlığına işaret eden bu rüya bazen de rahatlık ve kolaylık anlamına gelmektedir.

Rüyada para kaybetmek, rüya sahibinin çalışma hayatında gerçekleştireceği işlerde atacağı bazı yanlış adımlardan dolayı çok kısa süreli maddi sıkıntılara ve zorluklara düşeceğine, endişe duyduğu konulardan çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş kapsamlı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına yorumlanır. Rüyada para kaybettiğini fark etmek, gören kişinin iş hayatında vereceği bazı yanlış kararlar yüzünden çok kısa sürecek maddi ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, bu yüzden nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine ve doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına işaret eder.

Rüyada pul biber görmek, rüya sahibinin zahmet ve meşakkatle elde edeceği paraya ve zorlukla beraber gelecek kolaylığa işaret eder. Rüyada pul biber yiyen kimse, bazı zorluklar yaşar veya iş hayatında yapacağı çalışmalardan istediği sonucu alamaz şeklinde yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya üzücü bir haber almaya, sıkıntı ve kedere de yorumlanmaktadır. Rüyada yemeğe pul biber dökmek rüya sahibinin helal kazancının yanında harama da bulaşacağına işarettir. Bu rüya bazen de gören kişinin kazancının bir kısmını iyi bir kısmını ise kötü yollarda harcayacağının göstergesidir. Rüyada pul biberin genize kaçması ve sıkıntı çekmek, yapılacak bazı hatalar sonucunda üzüntü içinde bulunmaya işarettir. Rüyada kırmızı pul biber, çok kısa bir süre içerisinde rüya sahibinin hayatının değişeceğine ve hayırlı bir şekilde ilerlemeye devam edeceğine delalet olan bu rüya, güzel günleri müjdelemektedir.

www.ruyaninanlami.com