RÜYADA PUAN GÖRMEK

Rüyada puan görmek, rüya sahibi için çabalamanın, elindeki imkanları sonuna kadar kullanmanın ve yılgınlığa düşmemenin işaretçisidir. Rüya sahibinin giderek daha güçlü bir kişiliğe sahip olacağına, yuvasını, ailesini, arkadaşlarını ve işini her şeyden fazla önemseyeceğine, asla başarısızlığa tahammül etmeyeceğine de işaret eder. Puan gören kişiler iş yerlerinde amirlerinin gözüne girer ve bir anda maaşları da artar demektir. Terfi etmek suretiyle güzel bir kariyerin ilk adımlarını atacak olan kişinin, kendine olan güvenini tazeleyerek bundan sonrası için de çok güzel işler yapacağına, yıllar boyunca içinde sakladığı cevherleri ortaya çıkarmakta çekingen davranmayacağına, ailesi de dahil olmak üzere yakın kişiler tarafından da destek göreceğine işaret eder. Puan gören kişilerin mallarında artış olur ve yaptıkları iyi işlerin, başarıların neticesinde ödüllendirilirler. İyi para kazanılacak bir işe ve kısmetli bir eşe sahip olmak anlamına da gelir.

Rüyada Puan Görmenin Anlamları

Rüyada puan toplamak, bir oyunda puan toplamak şansın yaver gideceğine ve kısmetlerin bolluğuna yorumlanır. Bir yarışmada puan topladığını ve birinci olduğunu gören kişiler hayatlarının en iyi fırsatını ele geçirirler ve bundan sonraki yaşamları hayal ettikleri gibi güzel geçer. Yalnız kişilerin yuva kurmak konusunda talihlerinin döneceklerine, bedbahtlıktan uzak, her daim kişiyi mutlu edecek insanların ve olayların etrafta olacağına da işaret eder.

Rüyada puan kaybetmek, iş yeri kapatmak, çalışılan işte çıkacak anlaşmazlıklar yüzünden istifa etmek, kanuni haklarından feragat etmek zorunda kalmak veya boşanarak nafaka ödemek anlamına gelir. Rüya sahibinin bir anlık gaflet neticesinde hayatının tam tersi bir istikamette seyretmeye başlayacağına, mutsuzluğunun nedeninin sadece kendisinin olacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com