RÜYADA PARA BULMAK

Rüyada para bulmak, gören kişinin hayatının güzelleşeceği anlamına gelmektedir. Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin maddi imkanlarının artacağına, kazancının çoğalacağına, yaşamına bolluğun, bereketin ve verimin hakim olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kısmetsizliğinin sona ereceğine, başarılarının artacağına ve bu sayede rahatının yerine geleceğine, geçim derdinin, çektiği tüm zahmetin ve çilenin de biteceğine işaret eder. Rüyada yerde para bulduğunu gören kişinin rüyanın tam aksine parası azalır demektir. Rüya sahibinin kendini zarara uğratmayacak ve maddi gücünü azaltmayacak şekilde bazı gereksinimleri için harcama yapacağına işaret eder.  Rüyada para bulmak ve harcamak, gören kişinin mali kaynakları kurur, bereketi kaçar ve nasibini başkalarına kaptırır demektir. Fazla ihmalkar davranmanın sonucunda, plansızlığın ve programsızlığın neticesinde eldeki imkanları tüketen rüya sahibinin eski zor günlerine geri döneceğine işaret eder.

Rüyada Para Bulmanın Anlamları

Rüyada kağıt para bulmak, gören kişinin alın terinin karşılığında elde edeceği helal rızka ya da dünya mallarına işaret eder. Rüya sahibinin maddi anlamda gücünün artacağına ve sahip olduklarının tümünün makbul olacağına tabir edilir.

Rüyada bozuk para bulmak, sıkıntı yaşamak ve ağırlık almak anlamlarına gelir ve rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı tatsız olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin özellikle de yakın çevresi ile arasındaki muhabbetin bozulacağına, bağının kopacağına ve yollarının ayrılacağına yorumlanır. Rüyada demir para bulmak da bozuk para bulmak gibi tabir edilir ve rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Ağız tadının kaçmasına neden olacak bazı fikir ayrılıklarının yaşanacağına, insanların arasındaki uyumun, anlayışın ve sohbetin biteceğine, düşmanlıkların başlayacağına işaret eder.

Rüyada gümüş para bulmak, gören kişinin meslek edinmesine ve hemen iş bulmasına, parasızlık çekmeden rahat içinde yaşamasına, lüks ihtiyaçlarını dahi karşılayacak duruma erişmesine işaret eder. Rüyasında gümüş para bulan kişilerin hanımları asil bir aileden olur ve zengindir. Tatlı dili ile kişiyi mest edecek karşı cinse, hediyeler almaya ve sürprizlerle karşılaşmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada bakır para bulmak, gören kişinin yaşayacağı ani bir değişikliğe işaret eder ancak bu gelişmeler kişi için pek de olumlu sayılmaz. Hesapta olmayan ani bir ödemeye, kısa süren ama etkili bir rahatsızlığa da tabir edilebilir.

Rüyada eski para bulmak, değerli biri olmak, şöhreti yakalamak, yapılan işle ve kişilik özellikleriyle sektörde aranan isimlerden olmak, radyo, televizyon ve basın yayın gibi alanlarda isim yapacak mertebeye erişmek anlamlarına gelmektedir. Eski para bulan kişiye yüklü bir miras kalır demektir.

Rüyada cebinde para bulmak, gören kişinin talihinin bir anda açılacağına ve bugüne kadar yaşadığı şanssızlıkların sona ereceğine tabir edilir. Bozuk para bulmak ufak tefek sıkıntılara yorumlanırken, kağıt para bulmak kazancın öncesine göre katlanarak artacağına ve yeni iş yeri açmaya işaret etmektedir.

Rüyada yırtık para bulmak, kazancın yetmemesi, ele geçen paranın bereketsiz olması sonucunda iki yakasını bir araya getiremeyen rüya sahibinin moral açıdan kendisini kötü hissedeceğini işaret eder. Yırtık para evde geçim sıkıntısı yüzünden eşler arasında sürekli kavga çıkacağına, mutsuz ve huzursuz bu ortamda kalan rüya sahibinin çaresizlik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada para kesesi bulmak, cömert biriyle çalışmak, yüklü miktarda zam almak, seyahat çeki kazanmak veya bedava yurt dışı gezisi yapmak anlamlarına gelen bu rüya, rüya sahibinin maddi durumunun bir anda düzeltmesiyle beraber hayal ettiği pek çok şeyi yapacak fırsat yakalayacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatını elde edeceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com