RÜYADA PARAŞÜTLE ATLAMAK

Rüyada paraşütle atlamak, rüya sahibinin başına gelecek olan bir tehlikeden yardımlar sayesine kurtulacağına veya iş yaşamında başına gelecek bazı belaları en az zararla kapatacağına işaret eder. Paraşütle atlamak, kendi isteği ile riskli işlere girişmeye işaret eder. Bu işler iş hayatında olabileceği gibi özel hayat ile de alakalı olabilmektedir. Rüyada paraşütle çok yüksek bir mesafeden atlayan kişi, büyük sorumluluklar alır veya altında kalkamayacağı işlere girişir demektir. Aynı zamanda bu rüya gören kişinin, büyük bir makamdan indirilmesine veya elindekinin kıymetini bilmediği için hayatındaki önemli şeylerden vazgeçmek zorunda kalmasına yorumlanmaktadır. Rüyada kısa mesafeden paraşütle atlamak az miktarda bir zarara işaretken, paraşütle atlayıp yere sağ salim inmek, rüya sahibinin başına gelecek kötülüklerden kurtulacağına, yara almadan her türlü zor durumu atlatacağına işaret eder.

Rüyada Paraşütle Atlamanın Anlamları

Rüyada paraşütün açılmaması, paraşütle atlayan fakat paraşütün açılmadığını gören kişi, güvendiği insanların ihanetine uğrar ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem geçirir demektir. Bu rüya gören kişinin beklentilerinin gerçekleşmeyeceği anlamına da gelmektedir. Özellikle çalışma hayatında birtakım işlere girişen veya yatırım yapan kimseler bu yatırımlarından istedikleri sonucu alamazlar. Rüyada paraşüt açılmadığı için yere çakılmak rüya sahibinin bulunduğu konumdan, çok hızlı bir şekilde ayrılmasına, mevkiyi kaybetmeye ve üzüntü ile geçecek bir zamana yorumlanmaktadır.

Rüyada paraşütle gökdelenden atlamak, gören kişi, kendi isteği ile birtakım tehlikelerin içine girer ve rüyada eğer sağ salim yere inmişse tüm bu tehlikeleri atlatır ve selamete kavuşur demektir. Rüyada gökdelenden paraşütle atlayan ama bir türlü yere inemeyen kişi ise, yaptığı çalışmalardan bir türlü hedeflediği sonucu alamaz şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com