RÜYADA PURO GÖRMEK

Rüyada puro görmek, gören kişinin kötü ve zor günler geçireceğine ve tatsız haberler alarak üzüleceğine işaret eder. İş hayatı içinde karşılaşılacak bazı sorunlardan ve sıkıntılardan dolayı hayal kırıklığı yaşamaya, yaşanan olaylar yüzünden mutsuz olmaya, zarardan kurtulmak için borçlanmaya, kazanılan başarıları çekemeyen kişiler yüzünden elde bulunan işi kaybetmeye ve neredeyse umutsuz kalmaya işaret eder. Rüyada puro içtiğini görmek, aile bireylerini ve sevenleri endişeye düşürecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli olaylar yaşanacağına, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Puro Görmenin Anlamları

Rüyada puro almak, dost bilinen insanların yapacağı bazı karalama çalışmalarının sebep olduğu olaylardan dolayı sıkıntı içine girileceğine, iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, bu durumun bir türlü düzeltilemeyeceğine ve hiç olmadık işlere girip kötü ve sorunlu zamanlar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada puro içmek, rüya sahibi için sorunlu bir dönemden geçildiğine, bu durumdan dolayı çok büyük üzüntü duyulacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman devam edeceğine, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına işaret eder.

Rüyada pipo görmek, aile hayatında çok kötü ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine işaret eder.

Rüyada pipo almak, gören kişiye düşmanlık besleyenlerin bazı planlar ve hazırlıklar yaptıklarına, yakın bir zamanda üzüntü verici olaylarla karşılaşılacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan dolayı bazı olaylar yaşanacağına ve bu olaylardan çok etkilenileceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com