RÜYADA PARA ÇALDIRMAK

Rüyada para çaldırmak, gören kişinin kendisine özel olan kişisel meselelerin başkaları tarafından duyulacağına işaret eder. rüya sahibi ne kadar içinde yaşamaya çalışırsa çalışsın yine bazı şeyleri dışa vurma zayıflığına düşecek ve aslında kendisine kalmasını istediği konularda kendi kendini istemeden de olsa ele verecek demektir. İstese de ketum olamayacak, içi dışı bir olan bir insanın varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Para Çaldırmanın Anlamları

Rüyada kağıt para çaldırmak, gören kişinin ağzından bir söz kaçıracağına işaret eder. Rüya sahibi kendisi ile ilgili bilinmeyen bir gerçeği ya da bilgiyi bir anlık dalgınlığı nedeni ile söyleyerek, onun ortalığa yayılmasına neden olacak demektir.

Rüyada cüzdandan para çaldırmak, rüya sahibinin cefakar oluşu nedeni ile sustuğu ama yüreğine oturan konuları zamanı ve yeri geldiği için bir bir söyleyeceğine ve tabir yerindeyse onları kusarak rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada çantadan para çaldırmak, gören kişinin uzun zamandan beri içine attığı, kendine dert ve ağırlık yaptığı, çekindiği ve dışlanacağı düşüncesi ile kimseyle paylaşmadığı ve sadece kendisini ilgilendiren bir şeyi artık daha fazla taşıyamayacağına ve onu çevresindekilere anlatacağına tabir edilir.

Rüyada altın ve para çaldırmak, bir kişi rüyasında hem altınlarını hem de parasını çaldırdığını görürse eğer o kişi tüm bildiklerini, yaşadıklarını, gördüklerini ve öğrendiklerini geç de olsa çevresindekilerle paylaşacaktır şeklinde tabir


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com