RÜYADA PUL BİBER GÖRMEK

Rüyada pul biber görmek, rüya sahibinin zahmet ve meşakkatle elde edeceği paraya ve zorlukla beraber gelecek kolaylığa işaret eder. Rüyada pul biber yiyen kimse, bazı zorluklar yaşar veya iş hayatında yapacağı çalışmalardan istediği sonucu alamaz şeklinde yorumlanmaktadır. Bazen de bu rüya üzücü bir haber almaya, sıkıntı ve kedere de yorumlanmaktadır. Rüyada yemeğe pul biber dökmek rüya sahibinin helal kazancının yanında harama da bulaşacağına işarettir. Bu rüya bazen de gören kişinin kazancının bir kısmını iyi bir kısmını ise kötü yollarda harcayacağının göstergesidir. Rüyada pul biberin genize kaçması ve sıkıntı çekmek, yapılacak bazı hatalar sonucunda üzüntü içinde bulunmaya işarettir. Rüyada kırmızı pul biber, çok kısa bir süre içerisinde rüya sahibinin hayatının değişeceğine ve hayırlı bir şekilde ilerlemeye devam edeceğine delalet olan bu rüya, güzel günleri müjdelemektedir.

Rüyada Pul Biber Görmenin Anlamları

Rüyada acı biber görmek, görülen acı biber sıkıntı, üzüntü ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibinin acı biber yediği için ağzının ve dilinin yandığını görmesi, meşakkat sonucu bir mal edinmeye veya yakında bir belaya maruz kalınacağına işaret eder. Bazen de bu rüya gören kişinin mide hastalığına tutulmasına, bazı alimlere göre de sağlık ve şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada biber görmek, görülen biber eğer taze ve yeşilse sevinç ve mutluluğa işaret eder. Mevsiminde biber daima iyiye ve hayırlı olana yorumlanmaktadır. Rüyasında karabiber gören kişi zorlu bir seyahate çıkar demektir. Kuru biber hayırsız bir mala ve kazanca işaret ederken kırmızı biber zorlu ve çetin mücadelelere işarettir. Rüyada biber turşusu gören veya yiyen kimsenin hanımı ile arası açılır. Rüyada yeşil biber yiyen kişinin bir evladı olur veya bu rüya hamileliğe işaret eder.

Rüyada kırmızı biber görmek, hediye şeklinde yorumlanmaktadır. Kırmızı renkte olmasının anlamı da sevilen kişiden alınacak olmasından kaynaklanır. Bir diğer yorumda, kırmızı biberle ilgili musibet işareti düşüncesi vardır. Rüya sahibinin başına gelecek olan bir olay, alacak olduğu bir kararları etkileyecektir. Çok daha büyük bir olayın rüya sahibini olumsuz şekilde etkilemesi de böylece mümkün olmayacaktır. Erken uyarı benzetmesi yapmak, doğru bir yorumdur.


Rüya Yorumları;

 1. Aygün Demir dedi ki:

  Rüyamda büyük bir poşette pulbiber gördüm Rabbim Hayra nasip etsin inşaAllah

 2. Anonim dedi ki:

  Ruyamda kirmizi aci biber koydum cuvala

 3. Anonim dedi ki:

  Rüyamda tatlı yaparken yanlışlıkla acı pul biber katım

 4. Sümeyra dedi ki:

  Rüyamda ablamın saçlarına toz kırmızı biberi çamur haline getirip ablamın saçlarına sürüyordum anlamı nedir acaba?

 5. Emine dedi ki:

  Rüyamda menengic kahve yapıyordum dayim ile yengem misafir di kahbeyi ilk önce yaparken içine pul biber döküyordum ama pul biber pldugunu bilmeden sonrs kahbeyi dokup yeniden yapıyordum bu sefer cok sekerli sekerli menengic fincanlara koyuyordum annem isaret veriyordu iste

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com