RÜYADA PARA ÇANTASI GÖRMEK

Rüyada para çantası görmek, rüya sahibi için mali konuların gündeme geleceğinin habercisidir. Kişinin kendisi ve ailesi için yeni bir plan yapmak zorunda kalacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine yorumlanır. Eski bir para çantası görmek, geçmişten gelen bir borcun ödenmesi için kaynak aranacağına, yeni bir para çantası görmek girilecek güzel bir işe işaret eder. Küçük para çantası görmek dar gelirli bir hayat sürüleceğine, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine tabir edilir. Büyük para çantası görmek iyi şansa ve güzel kadere, deriden yapılma para çantası görmek ise zenginliğe, pek çok mal sahibi olmaya, kimseye muhtaç olmamaya, kendi işinin başında durmaya, işini geliştirmeye veya yönetici olmaya işaret eder. Birinden para çantası almak, iş teklifiyle karşılaşılacağına ve mevcut işi bırakarak bu teklifi değerlendirecek olmaya yorumlanır.

Rüyada Para Çantası Görmenin Anlamları

Rüyada içi boş para çantası görmek, rüya sahibi için henüz maddi rahatlığa ermenin söz konusu olmadığına, yapılan planlara uyulsa bile ekstra masraflar çıkması nedeni ile sıkıntıya düşüleceğine işaret eder. Borç almak zorunda kalmak, evlilik hazırlıkları için maddi külfetin altına girmek şeklinde de tabir edilir.

Rüyada dolu para çantası görmek, içi parayla dolu çanta görmek, yapılan işten çok büyük kar elde ederek zenginleşmek, fakirlikten kurtulmak, ün sahibi olmak, yapılan işte çevre edinmek, itibar görmek anlamlarına gelmektedir. İçi bozuk parayla dolu para çantası görmek sıkıntı anlamına gelirken, aynı zamanda maddi konularda çetrefilli durumlarla karşılaşamaya, yapılacak bir yatırımdan emin olmamaya tabir edilir. Kağıt parayla dolu çanta geleceğini garanti altına almak, dövizle dolu para çantası ise yurt dışına nam salmaya, rızkın kesintiye uğramamasına ve şansa işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com