P

P harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “P” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada paça görmenin anlamı, rüyanın genel olarak ele alınması gerekir. Yani rüyaların anlamına bakarken sadece tek bir nesne üzerinde odaklanarak anlamlandırmayın. Çünkü rüyalar bilinç altının oyunu olduğu gibi, haberci niteliğinde de olabilirler. Bu sebeple rüyanın anlamı oldukça önemlidir. Rüyada hayvan paçası gören kişinin eline çok yüklü miktarda para ve mal geçer. Ancak rüyasında paça yediğini gören kişi için pek de hayırlısı söylenmez. Kişinin yetim hakkı yediğine ya da şerefli insanların parasını yemek istediğine delalet eder. Bu sebeple doğru yoldan sapmalara dahi gider. Helal paradan ve maldan şaşmayarak, harama hiçbir zaman ne el uzatın, ne de göz atın. Helal olsun, soğan ekmek olsun. Sözünü hiçbir zaman unutmayın. Dediğimiz gibi bazen rüyalar kişiyi uyarır. Yanlış yola girmesini engellemek amacıyla görülebilir. Kişinin rüyasından ders çıkarması ve anlamını iyi kavraması gerekir. Rüyasında paça temizlediği görmek, işin külfetinden kurtularak rahata ermeye ve istediklerini elde etmeye işaret eder. Kişi eğer bekar ise, unutamadığı eski sevgilisine yorumlanır. Fakat bu rüya bekarlar için hayırlı olacak nikaha tabir edilir. Bu da demek oluyor ki, gönlünde yatan eski sevgiliyle barışarak hayırlı olacak izdivaç gerçekleştirmeyi simgeler.

Rüyada palamut balığı görmenin anlamı, hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Rüya sahibinin merhametli, iman dolu ve iyi kalpli bir kişi olduğuna delalet eder. Aynı zamanda bilindiği üzere balık rüyaları kısmet, şans ve bereket olarak adlandırılır. Balığın büyüklüğü ise de; kısmet, şans ve bereketin ona göre daha büyük olacağına delalet eder. Palamut balığı rüyaları, dünyanın yalan olduğuna ve ahiretin varlığına daha çok inanan kişinin imanına tabir edilirken. Artık ahiret hayatı için çabaladığını ve boş işler peşinde koşmaktan vazgeçen kişininde manasına gelir. Rüya sahibinin, rüyada görülen balık büyüklüğünde para kazanacağına ve evinin daima bolluk, bereket içerisinde olacağının da habercisidir.

Rüyada pamuk şeker görmenin anlamı, uzun bir bekleyişin sonunda kavuşulacak olan mutlu günlere ve sevinçli haberlere işaret eder. Bekar bir kişi rüyasında pamuk şeker görürse, yakın zaman içerisinde hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer evliyse, yakında haneye girecek olan hayırlı bir bebeğe işaret eder. Pamuk şeker bilindiği üzere tatlı olduğundan dolayı, rüya sahibinin ağzının tadının yerinde olacağı manasına gelir. İsteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Pamuk şeker gören kişi, zahmet çektikten sonra beklediği mevkiye, itibarlı mevkiye ve yüklü kazançlara işaret eder.

www.ruyaninanlami.com