RÜYADA PAÇA GÖRMEK

Rüyada paça görmenin anlamı, rüyanın genel olarak ele alınması gerekir. Yani rüyaların anlamına bakarken sadece tek bir nesne üzerinde odaklanarak anlamlandırmayın. Çünkü rüyalar bilinç altının oyunu olduğu gibi, haberci niteliğinde de olabilirler. Bu sebeple rüyanın anlamı oldukça önemlidir. Rüyada hayvan paçası gören kişinin eline çok yüklü miktarda para ve mal geçer. Ancak rüyasında paça yediğini gören kişi için pek de hayırlısı söylenmez. Kişinin yetim hakkı yediğine ya da şerefli insanların parasını yemek istediğine delalet eder. Bu sebeple doğru yoldan sapmalara dahi gider. Helal paradan ve maldan şaşmayarak, harama hiçbir zaman ne el uzatın, ne de göz atın. Helal olsun, soğan ekmek olsun. Sözünü hiçbir zaman unutmayın. Dediğimiz gibi bazen rüyalar kişiyi uyarır. Yanlış yola girmesini engellemek amacıyla görülebilir. Kişinin rüyasından ders çıkarması ve anlamını iyi kavraması gerekir. Rüyasında paça temizlediği görmek, işin külfetinden kurtularak rahata ermeye ve istediklerini elde etmeye işaret eder. Kişi eğer bekar ise, unutamadığı eski sevgilisine yorumlanır. Fakat bu rüya bekarlar için hayırlı olacak nikaha tabir edilir. Bu da demek oluyor ki, gönlünde yatan eski sevgiliyle barışarak hayırlı olacak izdivaç gerçekleştirmeyi simgeler.

Rüyada Paça Görmenin Anlamları

Rüyada Pantolon Paçası Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki çözdüm dediği sorunların biraz daha süreceğine delalet eder. Yani çözülen problemlerin bir yerlerden patlak vererek tekrar çıkacağına ve yeniden az da olsa baş ağrıtacağına yorumlanır. Bekar kişiler için, ilişkilerinin sorunlu olacağına ve bir müddet sonra gerçek yüzlerini görerek aslında hayatının aşkı olmadığını anlamaya tabir edilir. Bu sebeple evlilik kararı vermemeleri gerektiğine işaret eder. Evlilik kararı vermenin oyuncak olmadığını bilmek gerekir. Sonradan pişman olacağınız bir şey yapmayın. Rüya deyip de geçmeyin. Çünkü duygusal olarak hareket ettiğiniz zaman bazen gerçekleri görmeden geçebilirsiniz. Rüyada görülen pantolon paçası da böyle bir durumu alamet edebilir.

Rüyada Paça Çorbası İçmek

Rüyada paça çorbası içtiğini gören kişi, çok fazla abartılacak şekilde olmasa da eline geçecek olan paraya delalet eder. Kişinin tabir-i caizse kendi yağında kavrulduğuna ve kimseye muhtaç olmadığından dolayı, bu rüyada bu doğrultu da durumunun biraz daha iyiye gideceğine alamet eder. İşlerinin düzelmesi için dostlarına daima yardımda bulunduğuna ve arkadaş, dost ve akraba kavramlarının çok gelişmiş olduğunun da kanıtı rüya denilebilir. Bu sebeple rüya sahibi hiç yalnız kalmaz ve hep etrafında birileri bulunur. Kişi sevilen, sayılan ve aranılan kimsedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.