RÜYADA PAMUK ŞEKER GÖRMEK

Rüyada pamuk şeker görmenin anlamı, uzun bir bekleyişin sonunda kavuşulacak olan mutlu günlere ve sevinçli haberlere işaret eder. Bekar bir kişi rüyasında pamuk şeker görürse, yakın zaman içerisinde hayırlı bir izdivaç gerçekleştireceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer evliyse, yakında haneye girecek olan hayırlı bir bebeğe işaret eder. Pamuk şeker bilindiği üzere tatlı olduğundan dolayı, rüya sahibinin ağzının tadının yerinde olacağı manasına gelir. İsteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder. Pamuk şeker gören kişi, zahmet çektikten sonra beklediği mevkiye, itibarlı mevkiye ve yüklü kazançlara işaret eder.

Rüyada Pamuk Şeker Görmenin Anlamları

Rüyada Pamuk Şeker Yemek Görmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntı ve dertlerinden kısa sürede kurtulacağına tabir edilir. Hayalini kurduğunuz her şeyin zaman içerisinde birer birer gerçekleşerek mutlu günlerin geleceğine işarettir. Çalışma hayatında verilen emeklerin karşılığını alarak bolluğa ve feraha kavuşmak, maaşına zam almak ve terfi alarak daha keyifli bir iş hayatı döneminin başlayacağına delalet eder. Güzel günlerin kapıya geldiğini, uğraş ve çaba harcamadan her şeyin ayağınıza geldiği bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Rüyada Pamuk Şeker Almak Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişikler yaşayacağına delalet eder. Bekar bir kişi rüyasında pamuk şeker aldığını görürse, kısa süre içerisinde hayalindeki kişiyle hayırlısıyla evlenir. Eğer rüya sahibi evli ise, bebeği olacağı manasına gelir. Keyfinin ve ağız tadının bundan sonraki hayatında bozulmayacağına ve istediği gibi olacağına işarettir. Rüyayı gören kişi mesleki alandaki tecrübelerini geliştireceğine ve bu alanda yüklü miktarda paralar elde edeceğine tabir olur. Aynı zamanda rüya sahibinin rahata ve feraha kavuşarak kendinize şimdiye kadar ayırmadığınız zamanı ayıracağınız anlamına da gelir.

Rüyada Pamuk Şeker Görmenin Psikolojik Sebebi

Rüya sahibinin istediği gibi çocukluk geçirmediğine ya da içerinde hala çocukluğu yaşadığından dolayı pamuk şekeri gördüğüne tabir edilir. Bazı rüyalar bilinç altından da kaynaklı olabilir. Gündüz yaşananlar gece açığa çıkar. Bu sebeple rüyayı genel olarak ele almak gerekir. Aynı zamanda rüya sabinin etrafında bulunan bazı kişilerin kendisini çekemediğine de yorumlanmaktadır. Etrafınızdaki kişilere dikkat etmeniz gerektiğininde habercisi olan rüyalardan denilebilir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    inşallah iyi olur zaar

  2. Anonim dedi ki:

    Rüyamda ölmüş bir arkadaşımın diri olduğunu gördüm beraber kalabalık bir ortamda idik sürekli gülümsüyordu ve bana pamuk şeker verdi bütün bunları senin için getirdim dedi ve tanımadığım ama sozde arkadaşım olan biri pamuk şekerimi aldı ölmüş olan arkadaşım ayağa kalkarak kerkesin pamuk sekerlerini bana vermelerini benim çok günah oldugumu söyledi sonra dağ gibi bir yere doğru ilerlerken yanında abim ve çok yakın arkadaşı olan kuzenim belirdi onlara dokunarak ben gidiyorum ama giderken size Erzurum’dan iki kral arkadaş bırakıyorum dedi ve gitti bende uyandım

  3. Sinem dedi ki:

    Rüyamda bir kapıda çok bekledim ve sonunda elime rengarenk bir pamuk şekeri verdiler, görüntüsü çok güzeldi, bir parça yedim, tadıda güzeldi, ordan giderken yanımda da annem vardı, kimse bizi görmesin diyorum ve mutlu çıkıp gidiyorduk.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.