RÜYADA PALAMUT BALIĞI GÖRMEK

Rüyada palamut balığı görmenin anlamı, hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Rüya sahibinin merhametli, iman dolu ve iyi kalpli bir kişi olduğuna delalet eder. Aynı zamanda bilindiği üzere balık rüyaları kısmet, şans ve bereket olarak adlandırılır. Balığın büyüklüğü ise de; kısmet, şans ve bereketin ona göre daha büyük olacağına delalet eder. Palamut balığı rüyaları, dünyanın yalan olduğuna ve ahiretin varlığına daha çok inanan kişinin imanına tabir edilirken. Artık ahiret hayatı için çabaladığını ve boş işler peşinde koşmaktan vazgeçen kişininde manasına gelir. Rüya sahibinin, rüyada görülen balık büyüklüğünde para kazanacağına ve evinin daima bolluk, bereket içerisinde olacağının da habercisidir.

Rüyada Palamut Balığı Görmenin Anlamları

Rüyada Palamut Balığı Yemek

Rüya sahibini bekleyen hayırlı günlerin habercisidir. Aynı zamanda palamut balığı yediğini gören kişinin evi bereketlenir ve yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmeye de tabir edilir. Zaten rüya sahinin elinin ve gönlünün de geniş olduğu anlamına gelir. Bu sayede herkesin hayır duasını alır ve etrafı tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişidir.

Rüyada Palamut Balığı Satın Almak

Rüyasında palamut balığı satın aldığını gören kişinin kısmeti ve nasibi açılır. Hayırlısıyla olmasını istediği ne var ise kısa sürede gerçekleşir. Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının ve kısmetinin açılacağı bir döneme gireceğine ve istediği her konuda üstün başarılar elde etmeye tabir edilir. Rüyanızda bir lokantada palamut balığı yediğinizi gördüyseniz eğer, beklemediğiniz bir yerden büyük bir kısmete nail olursunuz. Hatta beklediğiniz ancak ümidinizi kestiğiniz bir konu hakkında müjdeli haber almaya ve çok mutlu olmaya da yorumlanır.

Rüyaları yorumlarken tek bir obje üzerine değilde, rüyanın tümünü ele alarak tabir ediniz. Böylece daha doğru ve gerçek bir yorumlama yapılmış olacaktır. Birde rüyanızı hayra yoracak kişi ya da kişilere anlatın. Tabi ki rüyanızı çok fazla kişiye anlatmayınız. Çünkü tılsımı bozulabilir. Hayırlı ve güzel olan rüyanıza nazar değebilir. Hatta rüyanızın hayrını bozarak tam tersine yaşamanıza sebep dahi olabilir.


Rüya Yorumları;

  1. Hatice dedi ki:

    Rüyamda abimin hıçkıra hıçkıra ağladığını gördüm ve bir sürü yılan gördüm eşimin o yılanları üstüme atmasını gördüm ciklik çığlığa bagiriyordum

  2. Yasar dedi ki:

    Merhaba rüyamda büyük ve bi sürü palamut balığı gördüm 4 tane alsam yetmez diye düşündüm 5 tanede alamadım tanesi 20 tl idi bu arada balıklar çok iri ve taze gorunuyodu ve bir balıkçı dükkanı gibi biyerdi yorumlarsanız sevinirim hayırlı gunler

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.