RÜYADA PARAŞÜT GÖRMEK

Rüyada paraşüt görmek, rüya sahibinin mali işleri ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, elinin ve gönlünün çok bol olduğuna fakat bazen bu durumu çok abartıp kendine zarar verdiğine işaret eder. Kişi, bazen fazlaca cömert davranıp, elindekileri kolaylıkla savuruyor kendisini ve yarınlarını hesaba katmıyor demektir. Gereksiz yere para harcayan ve savurgan olan bir kişinin varlığına işaret eden bu rüya bazen de rahatlık ve kolaylık anlamına gelmektedir.

Rüyada Paraşüt Görmenin Anlamları

Rüyada paraşütle atlamak, gören kişinin hiç beklemediği bir anda kendini hiç bilmediği, tasarlamadığı ve planlamadığı bir işin içinde bulacağına işaret eder. Rüya sahibi, bir tesadüf ya da rastlantı sonucu ile kendini bir görüşmenin ortasında bulabilir demektir.

Rüyada paraşütün açılmaması, bir kimse rüyasında bir paraşüte biner ve o paraşütün açılmadığını görürse eğer, inandığı yoldan ayrılır demektir. Rüya sahibi doğru bildiği yolu bırakacak, hiç bilmediği yeni yollara sapacak fakat seçimleri konusunda hataya düşüp bir hayli zor günler geçirecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada paraşütle uçmak, gören kişi keyifli günler geçirecek, yaşadığı stresi atacak, kafasını dinleyip deşarj olacaktır şeklinde yorumlanır. Dertlerin yükünden kurutulmaya, ferahlık ve esenlik bulmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici değişiklikler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada paraşütle inmek, yaşanacak olan mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin derdinden ve kederinden kurtulacağına, hafifleyeceğine, huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Rahata ermeye yorumlanır.

Rüyada paraşütle atlayan birini görmek, rüya sahibinin kurnaz davranarak bazı kişilerin dikkatini çekmeyi başaracağına ve istediği işi bu şekilde kapacağına işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com