RÜYADA PUDRA GÖRMEK

Rüyada pudra görmek, gören kişinin herkeslerden gizlediği bazı konuların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin anlaşılmasını ve ortaya çıkmasını istemediği bazı konuları gölgelemek için dikkatleri başka yönlere çekme telaşında olduğu şeklinde tabir edilirken bir diğer yandan da rüya sahibine kumpas kurmaya çalışan, onu dolandırmanın, aldatmanın ve kandırmanın yollarını bulmak için uğraşan art niyetli insanların varlığına işaret eder.

Rüyada Pudra Görmenin Anlamları

Rüyada pudra almak, gören kişinin oyunlarını, ikiyüzlülüklerini ve hilelerini anlayamayacağı ve asla onlarla baş edemeyeceği bazı kişilere tabir edilir ve rüya sahibinin bu kimselere karşı temkinli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada pudra sürmek, iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yüzüne dozunda pudra sürmesi ve pudranın da onu güzelleştirmesi, eksiklerini tamamlayabileceğine ve kusurlarını kapatacağına işaret ederken rüya sahibinin uykusunda gereğinden fazla ya da gereğinden az pudra sürmesi de tam tersine hatalarının ortaya çıkacağına ve kendisini rezil olmuş hissedeceğine işaret eder.

Rüyada pudra şekeri görmek, gören kişinin özenilecek ve görüldüğünde iç çekilecek kadar kusursuz bir hayatı olacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada pudra rengi görmek, gören kişinin neredeyse gerçekleşmesi imkansız şeylere heveslendiğine, deyim yerindeyse kendini kandırdığına, zor ve elde edilmesi mümkün olmayan şeyleri tercih etmesinin bedelini de üzülerek, ağlayarak ve isteklerine kavuşamayarak ödediğine tabir edilir.

Rüyada pudra rengi elbise giymek, gören kişinin herkesi kucaklayan, yardım eden, yaralarını sarmaya ve onları kanatlarının altına almaya çalışan kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin affetmesini bilecek kadar ince ruhlu, alçak gönüllü ve tevazu sahibi kimse olduğuna tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com