B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “B” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada bahçe görmenin anlamı, çok güzel, mutlu, sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğini ve isteklerin yerine geleceğine işarettir. Yüce gönüllülüğe, doğanın sunduğu nimetlerden ve güzelliklerden yararlanmaya, güzel ve hayırlı işler yapmaya delalet eder. Rüyada yeşillikler ve çiçekler içinde huzurlu bir bahçe görmek, ahirette cennet hayatına işaret eder. Rüyada dışarıdan görülmeyecek şekilde çevrili yeşil ve güzel bir bahçe görmek muhafazakar ve tutucu bir aileye işaret eder. Rüyada görülen bahçeyi bir duvar ya da tel değil ağaçlar çevreliyorsa ve bu ağaçlar çiçek açan ağaçlar değilse eğer karaktersiz ve kötü huylu insanlara ve kişiler arasında ekilecek olan nifak tohumlarına işaret eder. Bahçenin sağlam ve yüksek duvarla çevrili olması rüya sahibinin güçlü ve kudretli biri olduğunu işaret ettiği gibi aynı zamanda dini bütün biri de olduğu anlamına gelir.

Rüyada bebek görmenin anlamı, mutluluk ve neşenin habercisidir. Rüyada bebek her zaman iyiye yorumlanır. Bebek şansı simgeler. Hiç beklenmeyen fırsatlar, gündemde olmayan gelirler ve umulmayan kapılar size açılır demektir. Gireceğiniz işlerde şansınız yüksek olacaktır. Etrafınızda olan insanlardan göreceğiniz faydalar söz konusu olacaktır. Rüyada görülen bebek, doğumdan sonra ortaya çıkan mucizevi bir varlık olduğundan rüyalarda yeni oluşan durumları, işleri, gelir kapılarını, dostlukları ve aşkı da simgeler. Bazı durumlarda bebeği nasıl gördüğünüze göre de farklı şekillerde tabir olunmaktadır. Örneğin mutlu ve güzel bir bebek feraha ermeye delalet eder, ağlayan bir bebek ise içinizdeki pişmanlıkların sembolüdür. Rüyanızda bebek sevdiğinizi görmek, alacağınız güzel haberlerin müjdesidir.

Rüyada baba olmanın anlamı, meydana gelecek olan güzel ve hayırlı gelişmelere delalet eder. Yaşanacak olan güzel olayların köklü değişikliklere ve kalıcı olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar, yalnız ve gönlü boş ise hayatının aşkını bularak yeni bir ilişkiye başlar. Ancak gönlü dolu ise o kişiyle hayırlısıyla kavuşur ve izdivaç gerçekleştirir. Kişi kendisini baba olarak görürse, sorumlulukları atar, yeni hayat gaileleri ile omzuna tatlı yükler biner hayatının yoğun ve huzurlu olarak geçeceğine tabir edilir. Aynı zamanda kişi şanslı döneme girer ve hayatında ki olmasını istediği ne varsa Allah’ın izni ile ve hayırlısıyla gerçek olur. Babalıkta, annelik gibi kutsal bir vazifedir. Bu sebeple layıkıyle yapılması gerekir. Bu demek oluyor ki, baba demek sorumluluk ve liderliğin habercisidir. Kişi evli ise kısa sürede gerçek manada da baba olur. Aile içerisinde yaşanacak olan mutlu günleri temsil eder.

Rüyada babaanne görmenin anlamı, muradına ermeye tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında olmasını çok istediği bir duasının gerçekleşeceğine ve bu sebeple çok sevineceğine delalet eder. Kişi için hayırlı ve mutlu günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Rüyasında babaannesini gören kişi maddi ve manevi her yönden huzuru erer. Rızkları genişler ve üstün başarılar elde eder. Ummadığı yerden eline yüklü para geçer. Hasta ise şifa bularak, en kısa zamanda sağlığına geri kavuşur. Rüyada görülen babaanne uzun ve hayırlı bir ömre, ağzının tadının hep yerinde olacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında babaannesini gören kişi kısa zamanda ani bir karar ile hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir. 

Rüyada baba evi görmenin anlamı, çaresiz ve umutsuz bir anda aileden görülecek desteğe işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız olaylar sonucunda ailesiyle bağlarının kuvvetleneceğine ve bu sayede ailenizin arkanızda durmasından mutlu olacağınıza delalet eder. Gelecek günlerinizi ailenizle birlikte mutlu mesut bir şekilde geçireceğinize ve huzur dolu günlerin kapıda olduğunu gösterir. Rüyada görülen baba evi ailenizle birlikte yaşayacağınız mutlu bir habere tabir olur. Aynı zamanda yakın zamanda yaşanacak olan hayırlı bir izdivaç olarak da yorumlanır. Bu sebeple aileniz de yaşanacak olan tatlı telaş manasına da gelmektedir.

Rüyada balık görmenin anlamı, genel olarak hayırlara yorumlanmaktadır. Balık kısmetlerin ve güzel günlerin habercisi olarak bilinir. Yakın zaman içerisinde gelecek olan para, mal, miras ve mülk ile tabir edilir. Balığın büyüklüğüne ya da çokluğuna göre değişkenlik gösterse de, balık rüyaları daima kısmet ve nasip olarak da anlamlandırılır. Ancak balık görmenin, gören kişiye göre değişmektedir. Bekar bir kız rüyasında balık görürse, kısa süre içerisinde sevdiği adamla hayırlı bir izdivaç gerçekleştirecek demektir. Aynı zamanda gelecek olan güzel ve sevindirici günleri de simgeler.

www.ruyaninanlami.com