RÜYADA BALIK GÖRMEK

Rüyada balık görmenin anlamı, genel olarak hayırlara yorumlanmaktadır. Balık kısmetlerin ve güzel günlerin habercisi olarak bilinir. Yakın zaman içerisinde gelecek olan para, mal, miras ve mülk ile tabir edilir. Balığın büyüklüğüne ya da çokluğuna göre değişkenlik gösterse de, balık rüyaları daima kısmet ve nasip olarak da anlamlandırılır. Ancak balık görmenin, gören kişiye göre değişmektedir. Bekar bir kız rüyasında balık görürse, kısa süre içerisinde sevdiği adamla hayırlı bir izdivaç gerçekleştirecek demektir. Aynı zamanda gelecek olan güzel ve sevindirici günleri de simgeler.

Rüyada Balık Görmenin Anlamları

Rüyada Canlı Balık Görmek

Rüyada canlı ya da taze balık görmenin anlamı, oldukça hayırlıdır. Kısa süre içerisinde işlerinizin yoluna gireceğini ve aşk hayatınızın hareketleneceğini gösterir. Süregelen bir ilişkiniz var ise, yakın zamanda dünyaevine gireceğiniz manasına gelir. Aşk acısı çeken kişilerin, hasret duyulan kişiyle aralarının düzeleceğine ve her şeyin eskisinden bile daha iyi olacağını gösterir. Eğer yalnız iseniz, kısa süre içerisinde hayırlı bir kişiyle karşılaşacağınız anlamına gelir. Kısaca canlı balık rüyası, şanslı günlerin kapıda olduğuna delalet eder.

Rüyada Denizde Balıklar Görmek

Rüya sahibinin denizin içerisinde gördüğü balıklar kısmetlerin habercisidir. Balıkların size doğru yüzdüğünü gördüyseniz, beklenmedik zamanda ayağınıza gelecek olan hayırlı nasiplerin manasına gelir. Balıkları denizin üzerinde yüzerken görmek, gerçekleşmesi çok zor görünen olayların kısa sürecede gerçekleşeceğini delalet eder. Balıkların yüzdüğü su temiz ve berrak ise mutlu günlerin kapıda olduğunu gösterir.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada görülen balık sürüsünün manası, iş ve kariyer ile ilgili kısmetlerin artarak, genişleyeceği manasına gelir. Rüya sahibi ticaretle uğraşıyor ise, işlerini büyüteceği anlamına gelir. İş yerinde çalışıyorsa, mevkisi yükselecek ve işi yoksa, yeni iş kapısı açılarak rahata kavuşacağına delalet eder. Görülen balık sürüsü ne kadar fazla ise nasiplerin ve kısmetlerin de o kadar çok olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak ya da balık avladığını görmek aynı anlamlara gelmektedir. Rüya sahinin yakın süre içerisinde eline yüklü miktarda para geçeceği manasına gelir. Rüyada balık avlamak, emek verdiğiniz işlerin karşılığını fazlasıyla geri alacağınız bir dönemin başlayacağını gösteriyor. Eğer balıkları elinizle denizden, ırmaktan veya gölden tutarken gördüyseniz, elinize yüklü bir ganimet geçeceğini delalet eder.

İçi balık dolu bir kova ya da kap görmek, işlerinizin açılarak yoluna gireceğinin habercisidir.

Rüyada Balık Yemek

Rüya sahibi rüyasında balık yediğini gördüyse, beklemediği bir yerden gelen mirasın habercisidir. Aynı zamanda rüyayı gören kadın hamile ise, doğumunun kolay geçeceği anlamına gelir. Evli ise hayırlı bir evlat sahibi olacak demektir. Bekar bir kız ise, yakın zaman içerisinde hayırlı bir kısmet ile izdivaç gerçekleştireceğini delalet eder.

Rüyayı gören erkek ise, işlerinin açılacağı ve şansının yaver gideceğini gösterir. Hayırlı ve mutlu günlerin kapıda olduğunun manasına gelir.

Rüyada Canlı Balık Yemek

Rüyada görülen canlı balık daima hayırlı işlerin habercisidir. Canlı balık yediğinizi gördüyseniz, taşınması mümkün olmayan mala, ganimete ve mirasa işarettir. Yakın zamanda mülk sahibi olacağınız manasına gelir. Bir diğer anlamı ise, bebek sahibi olacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada satın alınan balık, evliliğin habercisidir. Rüya sahibi evli ise, aileye yeni bir üye katılacağına delalet eder. Kısaca balık satın alınan rüyalar, istenilen olayların hayırlısıyla gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Kısmetinin, nasibinin ve şansının görülen balık büyüklüğünde olacağına işarettir. Kazançlarının artacağına ve mal elde edeceğini gösterir. Emek verilen işlerde başarı sağlayarak, yüklü paralar elde edileceği anlamına gelir. Şanslı ve mutlu günlerin uzun süreceğinin habercisidir.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyanızda gördüğünüz balık küçük ise, balığın boyutu kadar dertle karşılaşacağınız anlamına gelir. Ancak balık rüyaları daima hayırlı olduğundan dolayı, bu durumun kısa süreceğini gösterir. Küçük balık rüyalarının genel olarak anlamı, gelirin azalacağını ve dara düşüleceğinin de habercisi olarak bilinir.

Rüyada Balık Kızartmak Görmek

Rüya sahibinin sağlık problemleri ile karşı karşıya kalacağını delalet eder. Özellikle cinsel sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Rüyanızda kendinizi balık kızartırken gördüyseniz, sağlığınıza gereğinden fazla önem vermeniz gerektiğininde habercisidir.

Rüyada Olta Görmek

Rüyada balık oltası görmek, faydasını göreceğiniz bir kişi ile tabir edilir. Eğer rüyanızda olta ile balık tuttuğunuzu görürseniz, sıkıntılı ve bunalım ruh halinizden kurtulacağınız anlamına gelir. Başka birini olta ile balık tuttuğunu görmek ise, arkadaş çevrenizin genişleyeceği manasına gelmektedir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.