RÜYADA BABAANNE GÖRMEK

Rüyada babaanne görmenin anlamı, muradına ermeye tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında olmasını çok istediği bir duasının gerçekleşeceğine ve bu sebeple çok sevineceğine delalet eder. Kişi için hayırlı ve mutlu günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Rüyasında babaannesini gören kişi maddi ve manevi her yönden huzuru erer. Rızkları genişler ve üstün başarılar elde eder. Ummadığı yerden eline yüklü para geçer. Hasta ise şifa bularak, en kısa zamanda sağlığına geri kavuşur. Rüyada görülen babaanne uzun ve hayırlı bir ömre, ağzının tadının hep yerinde olacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyasında babaannesini gören kişi kısa zamanda ani bir karar ile hayırlı bir izdivaç gerçekleştirir. 

Rüyada Babaanne Görmenin Anlamları

Rüyada Babaanneyi Ağlarken Görmek

Rüyada babaannenizi ağlarken gördüyseniz eğer, pek fazla hayra yorulmaz. ama siz yinede rüyanızı hayra yorun ve hayırlı olması için dua edin. Rüyada babaannenin ağlarken görülmesi, kişinin hayatının raydan çıkacağına ve olumsuzlukların ardı ardına geleceğine işaret eder. Sürekli yanlış işlere gireceğine ve mutsuz olacağına tabir edilir. Kısaca yakın dönemin sıkıntılı ve zor geçeceğine rivayet eder.

Rüyada Babaanne İle Kavga Etmek

Kişinin babaannesine karşı olan hasret ve özlemine tabir edilir. Rüya sahibinin yakın zamanda ya da önceden ölen babaannesi olduğuna da yorumlanır. Kişi bu duruma çok üzülür ve rüyasında babaannesiyle kavga ederek duygularını ifade eder. Ancak özleminizi ve hasretinizi içinize atmak yerine isteklerini yerine getirin. Ölmeden önce sizden en çok yapmanızı istediği ne var ise, onu yerine getirin. Belki de yaptığınız kavga bilinç altınızla da alakalı olabilir.

Rüyada Babaannenin Öldüğünü Görmek

Rüyasında yaşayan babaannesinin öldüğünü gören kişi, büyük bir borcun altına girer. Yakın zamanda hayatının zor günler ile geçeceğine ve sıkıntılar dönemlerin uzun süre yakanızı bırakmayacağına delalet eder. Siz durumu düzeltmeye çalıştıkça daha çok sıkıntıya düşeceğinize ve bu durumdan büyük üzüntü duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ölü Babaanne Görmek

Gerçek hayatta ölmüş olan babaannesini rüyasında gören kişinin işleri yoluna girer ve mutlu günler gelir. Kişinin rüyasında ölmüş olan babaannesini görmesi, hasrete delalet eder. Kişi babaannesini özlediğine ve arzusunun yerine getirilmesini istediğine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibini mutlu ve hayırlı günler beklemektedir. Rüyayı gören kişi bekar ise kısa sürede hayırlı bir izdivaç gerçekleştirerek, babaannesinin istediğini yerine getirir. Evli ise hayırlı evlat ile rivayet edilmektedir. Rüyada görülen ölü aynı zamanda diriye kavuşmak olarak da tabir edilmektedir.


Rüya Yorumları;

 1. NİSA dedi ki:

  Babanem hasta onu kanlı bir evde gördüm

 2. Anonim dedi ki:

  rüyamda gerçek hayatta felçli babanemin evinin balkonuna nevresimleri battaniyeleri yıkanıp asılmişkuvvetli bir rüzgar geliyor onları ipte uçuruyor bende uçmasınlar diye balkondan onları toplamaya çalişiyorum

 3. said dedi ki:

  ben babaannem rüyamda agzını hayırlı açıyor ama benden saklanıyor ve ben onu kaldırıyom ve bana hayırlı bir kelime söylüyor

 4. Melisa dedi ki:

  Rüyamda babaannemi gömüyorlardı

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.