RÜYADA BABA EVİ GÖRMEK

Rüyada baba evi görmenin anlamı, çaresiz ve umutsuz bir anda aileden görülecek desteğe işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız olaylar sonucunda ailesiyle bağlarının kuvvetleneceğine ve bu sayede ailenizin arkanızda durmasından mutlu olacağınıza delalet eder. Gelecek günlerinizi ailenizle birlikte mutlu mesut bir şekilde geçireceğinize ve huzur dolu günlerin kapıda olduğunu gösterir. Rüyada görülen baba evi ailenizle birlikte yaşayacağınız mutlu bir habere tabir olur. Aynı zamanda yakın zamanda yaşanacak olan hayırlı bir izdivaç olarak da yorumlanır. Bu sebeple aileniz de yaşanacak olan tatlı telaş manasına da gelmektedir.

Rüyada Baba Evi Görmenin Anlamları

Rüyada Baba Evinden Ayrıldığını Görmek

Rüyayı gören kişi bekar ise, gönül ilişkisinde sorun yaşamaya devam eder. Ancak bekar kişi baba evinden evlenerek ayrıldığını görürse, kendi ayaklarınız üzerinde dik dik kimseden yardım almadan duracağınız manasına gelmektedir. Kendi başınıza ayakta durmak için yoğun çabalar göstereceğinize ve sonunda başarı elde edeceğinize tabir olur. Mutlu ve güler yüz ile baba evinden ayrıldığınızı görürseniz, aileniz tarafından daima hayırlı evlat olmaya delalet eder. Bu sayede her daim anne baba duası alacağınıza ve işlerinizin daima yolunda gideceğine yorumlanır. Ağlayarak baba evinden ayrıldığınızı görürseniz, ailenizin onaylamadığı ya da izin vermediği bir kişiyle alacağınız evlilik kararına delalet eder. Buna sebebiyetle de uzun süre aile bağlarınızın zarar görmesi anlamına gelir. İslami olarak anne baba duası almadan, kalp kırılarak gerçekleştirilen evlilikler hayırlı ve bereketli olmaz. Hatta hayata alamet eder.

Rüyada Baba Evine Dönmek

Rüyada baba evine dönmek rüyasının bir tek anlamı yoktur. Birden fazla yoruma sahip olan rüyalardan birisidir. Rüyanızda gülerek baba evinize geldiğinizi görürseniz, ailenizin size çok güvendiğine ve geçmişte yapmış olduğunuz hatalarınızı sizin ders çıkardığınıza ve ailenizin de artık sizi affettiğine tabir olur. Rüya sahibinin yapacağını her türlü olaylar karşısında yani iyi ya da kötü durumlarda daima ailenizin arkanızda olacağını bildiğiniz için elde edeceğiniz bir sürü kazanca yorumlanır. Bu sebeple güzel günlerin kapıda olduğuna işaret eder. Rüyanızda ağlayarak baba evine döndüğünüzü görürseniz, yakın zamanda yapacağınız hatalı ve kötü davranışlar manasına gelir. Daha sonra yaptıklarınızın farkına vararak pişmanlık duyacağınıza ve düzeltmek için çok çaba sarf etmeye. Aynı zamanda doğru yolu bularak keyifli ve huzurlu günlere yorumlanır. Bazı rüya alimlerine göre evli kişi rüyasında baba evine geri döndüğünü görürse, evliliğinin biteceğine ve kişinin eski düzenine döneceğine yorumlanır.

Rüyada Baba Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Öncelikle rüyanızı tek taraflı değerlendirmeyin. Bazı rüyalar gündüz düşünülen ve konuşulan olaylar karşısında da gece yattığınızda görülebilir. Buna bilinç altı rüyaları denilir. Bu sebeple rüyanızı hayra yorun ki, hayırlara vesile olsun. Kötü rüyanızı, kötü niyetli kişilere anlatmamaya özen gösterin. Bazen kötü rüyalarınızı olumlu olarak tabir ettiğinizde etkisi değişerek olumsuz olaylardan sizi koruyabilir. Hatta kötü rüya gördüyseniz kimseye anlatmayın ve yataktan kalkar kalkmaz sol tarafınıza dönün ve 3 defa tü tü tü diyerek besmele çekin. Görmüş olduğum rüyamı hayırlara vesile eyle diyerek, hayırlısını dua edin.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.