RÜYADA BABA OLMAK

Rüyada baba olmanın anlamı, meydana gelecek olan güzel ve hayırlı gelişmelere delalet eder. Yaşanacak olan güzel olayların köklü değişikliklere ve kalıcı olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekar, yalnız ve gönlü boş ise hayatının aşkını bularak yeni bir ilişkiye başlar. Ancak gönlü dolu ise o kişiyle hayırlısıyla kavuşur ve izdivaç gerçekleştirir. Kişi kendisini baba olarak görürse, sorumlulukları atar, yeni hayat gaileleri ile omzuna tatlı yükler biner hayatının yoğun ve huzurlu olarak geçeceğine tabir edilir. Aynı zamanda kişi şanslı döneme girer ve hayatında ki olmasını istediği ne varsa Allah’ın izni ile ve hayırlısıyla gerçek olur. Babalıkta, annelik gibi kutsal bir vazifedir. Bu sebeple layıkıyle yapılması gerekir. Bu demek oluyor ki, baba demek sorumluluk ve liderliğin habercisidir. Kişi evli ise kısa sürede gerçek manada da baba olur. Aile içerisinde yaşanacak olan mutlu günleri temsil eder.

Rüyada Baba Olmanın Anlamları

Rüyada Kız Babası Olduğunu Görmek

Rüyada evlenmeden kız babası olduğunu gören kişi, dünyalar güzeli hiç evlenmemiş ve bakire bir kız ile evlenileceğine tabir edilir. Kişi hayırlısıyla gönlündeki kişiye kavuşur ve mutlu bir izdivaç gerçekleştirir. Aynı zamanda da bu genç kız herkes tarafından sevilen, sayılan ve istenilen birisidir. Ancak bu kız sadece size ait olan birisidir. Fazla vakit kaybetmeden gönlünüzde olup da, yanınızda olmayan dünyalar güzeli genç kız ile vakit kaybetmeden evlenerek ömür boyu mutlu olmayı sağlayın. Çünkü bu genç kız tabir-i caizse sizin ve aileniz için yaratılmış olan dört dörtlük bir kızdır. Hayat kısa ve rüyaların anlamı gerçek, hala nefes alıyorken mutluluğun elinden tutun ve kaldığınız yerden devam ederek aşkı doyasıya yaşayın. Ayrıca bazı rüya yorumcularına göre rüyada kız babası olduğunu gören kişi, annesi tarafından evlenmesi çok istenildiğine de rivayet edilir. Kişinin annesi kız bebeklerini çok sevdiğine ve sizin gönlünüzde olan genç kızı da çok severek o kızdan kız torun bebek arzulayıp de size söyleyemediğine işaret eder. Bazı şeyleri görmek için, söze gerek yoktur bazen. Rüyaların etkisi, hayatınızı etkilediğini ve haberci niteliğinde olduğunu unutmayın. Eğer rüyayı gören kişi evli ise ve evlat hasreti çekiyorsa, kısa zamanda hasretin biteceğine ve hayırlısıyla baba olacağına nail olur. Böylece kişinin şansı açılır, evi bolluk ve bereket içerisinde olur. Kız bebek sadece rüyalarda değil, gerçek anlamda da bereketi, bolluğu ve şansın temsilcisidir.

Rüyada Erkek Babası Olduğunu Görmek

Rüyada erkek babası olduğu gören kişinin iş fırsatları açılır ve şansı dönerek bol kazançlı günler geçirmeye yorumlanır. Kişi malına mal katar ve hiç ummadığı yerlerden dahi eline para geçer. Erkek bebek rüyası bereket ve şans olarak da tabir edilmektedir. Rüya sahibi bekar olduğu halde kendisini erkek bebek sahibi olarak gördüyse, bedenen ayrı ancak ruhen bağlı olduğu genç bir kızı çok üzdüğüne ve o kişiyle ayrı olduğuna işaret. Bu rüyada onu simgeleyen niteliktedir. Erkek bebek anneye düşkünlüğüyle bilindiğinden dolayı kişiye haber niteliğinde gösterilmektedir. Günlünüzdeki kızı üzmeyi bırakın ve kimseyi dinlemeden, umursamadan ve etkisi altında kalmadan sadece kalbinizin sesini dinleyerek sevdiğiniz ve sevildiğiniz kıza geri dönerek kavuşun. Böylece her anlamdaki bütün sıkıntılarınız son bulacak ve ömür boyu mutluluğa da kavuşacaksınız. Unutmayın ki, genç bir kızın gözyaşları ortada hiçbir şey olmadığı halde sizin yüzünüzden dökülüyorsa, kesinlikle mutlu olamazsınız. Neye ihitiyacınız varsa, ona hep muhtaç olursunuz. Özellikle para sıkıntısını çok yaşarsınız. Hatta tabir-i caizse iki yakanız bir araya gelmez. Bu sebeple vakit kaybetmeden sevdiğinize kavuşun ve hayırlısıyla dünya evine girin. Görmüş olduğunuz bu rüya geleceğinde habercisi niteliğinde olabilir. Bu sebeple rüyanızı herkese anlatmayın ve hayra yorarak anlamlandırmaya özen gösterin.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.