RÜYADA BAHÇE GÖRMEK

Rüyada bahçe görmenin anlamı, çok güzel, mutlu, sağlıklı, başarılı bir döneme girildiğini ve isteklerin yerine geleceğine işarettir. Yüce gönüllülüğe, doğanın sunduğu nimetlerden ve güzelliklerden yararlanmaya, güzel ve hayırlı işler yapmaya delalet eder. Rüyada yeşillikler ve çiçekler içinde huzurlu bir bahçe görmek, ahirette cennet hayatına işaret eder. Rüyada dışarıdan görülmeyecek şekilde çevrili yeşil ve güzel bir bahçe görmek muhafazakar ve tutucu bir aileye işaret eder. Rüyada görülen bahçeyi bir duvar ya da tel değil ağaçlar çevreliyorsa ve bu ağaçlar çiçek açan ağaçlar değilse eğer karaktersiz ve kötü huylu insanlara ve kişiler arasında ekilecek olan nifak tohumlarına işaret eder. Bahçenin sağlam ve yüksek duvarla çevrili olması rüya sahibinin güçlü ve kudretli biri olduğunu işaret ettiği gibi aynı zamanda dini bütün biri de olduğu anlamına gelir.

Rüyada Bahçe Görmenin Anlamları

Rüyada rengarenk çiçekli bir bahçe görmek, rüyayı gören kişinin dileklerinin olacağına, muradına ereceğine ve güzel bir meşgalesi olacağına işaret eder.

Rüyada bahçe sulamak, iyi şekilde tabir edilmez. İş hayatında başarısızlık ve iniş yaşamaya, maddi zarara, para kaybetmeye, fakirleşmeye, yokluğa, darlığa ve sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada bahçeye ağaç dikmek, esenlik, bolluk, sağlık ve huzur içinde yaşanacak güzel ve uzun bir ömre işaret eder.

Rüyada bahçeden çiçek topladığını görmek, yapılan işlerde yardımsız kalmamaya işaret eder.

Rüyada bahçe kazmak, iyi şeylere işaret etmez. Aile içinde huzursuzluk, kargaşa, düzensizlik ve maddi güçlük anlamına gelir.

Rüyada bahçede gezmek, rüyayı gören kişinin mesleki anlamda ciddi bir iş gerçekleştireceğine, gerçekleşen iş sayesinde maddi kazanç elde edeceğine, kazandığı para ile ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada bahçede yürümek, rüya sahibinin doğru yoldan şaşmadığı için hayal ettiği her şeye zamanla sahip olacağına ve çok mutlu, huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.