Y

Y harfi ile başlayan rüya tabirleri. Rüya yorumları sözlüğünde “Y” harfi ile başlayan nesne, cisim ve olayların açıklamaları, yorumları ve anlamları.

Rüyada yabancı ev görmenin anlamı, gurbete gitmeye işaret eder. Rüyada görülen yabancı ev, bilinmeyen yabancı bir şehir ya da ülkeye gidileceğine yorumlanır. Rüyada görülen yabancı evin kalabalık ve güzel olduğunu görürseniz, evinize gelecek olan hayırlı misafirlere ve bu gelen misafirlerin hayırlı iş için geleceğine delalet eder. Yani rüya sahibi bekar ise kendisine gelineceğine veyahut evde bulunan bekar bir kişiye hayırlı kısmet geleceğine tabir edilir. Yabancı evin temiz ve güzel olduğunu görmek, yaşanılacak olan olayların hayırlısıyla gelişeceğine rivayet eder. Bekar bir kişi yabancı bir evde yaşadığını görürse, eşlerinin yabancı uyruklu olacağına nail olur. Rüyada görülen yabancı ev karanlık ve pis ise, sıkıntı anlamındadır. 

Rüyada yabancı adam görmenin anlamı, çıkılacak olan yola yorumlanır. Kişinin sonunu düşünmeden yapacağı iş ya da projelere atılacağına ve çok emek vereceğine işaret eder. Rüyada görülen yabancı adam tedirgin edilen ve şüphe duyulan iş hayatını simgeler. Bu sebeple kişinin atacağı her adımı hesaplaması gerekir. Ani kararlar vermekten uzak durmanız gerekmektedir. Bazı rüyalar haberci rüya olarak tabir edilmektedir. Tabi bu tedirginlik sadecede iş için değil, ikili ilişkilerde de yaşanabilir. Güven duymadığınız kimseye kendinizi açmayın ve gereğinden fazla kimseye değer vermeyin. Yani ani verilen bir karar sebebiyle sonradan büyük üzüntüler yaşayabilirsiniz. Sizin iyi niyetiniz ve temiz kalbiniz kötü kişi ya da kişiler tarafından suistimal edilebilir. Bunları önlemek için her zaman temkinli davranmakta fayda var.

Rüyada yaban domuzu görmenin anlamı, anlaşmazlıklara ve kavgalara işaret eder. Yaban domuzu rüyaları düşmanlığa delalet eder. Rüya sahibinin bazı kişilerle görüş ayrılıkları yaşayacağına ve bu sebepler doğrultusunda birbirlerine karşı tahammülsüzlükleri olacağına tabir olur. Yaban domuzu rüyalarının öncelikle geneline bakmak gerekir. Çünkü isminde de anlaşılacağı üzere domuz yanı düşmanın habercisidir. Bilinen ya da bilinmeyen düşmanlığın da manasına gelir. Etrafınızdaki kişilere dikkat edin. Yanınızda gibi görünüp, aslında sizi çekemeyen ve arkanızdan demediğini bırakmayan kişilere de yorumlanmaktadır.