RÜYADA YABANCI ADAM GÖRMEK

Rüyada yabancı adam görmenin anlamı, çıkılacak olan yola yorumlanır. Kişinin sonunu düşünmeden yapacağı iş ya da projelere atılacağına ve çok emek vereceğine işaret eder. Rüyada görülen yabancı adam tedirgin edilen ve şüphe duyulan iş hayatını simgeler. Bu sebeple kişinin atacağı her adımı hesaplaması gerekir. Ani kararlar vermekten uzak durmanız gerekmektedir. Bazı rüyalar haberci rüya olarak tabir edilmektedir. Tabi bu tedirginlik sadecede iş için değil, ikili ilişkilerde de yaşanabilir. Güven duymadığınız kimseye kendinizi açmayın ve gereğinden fazla kimseye değer vermeyin. Yani ani verilen bir karar sebebiyle sonradan büyük üzüntüler yaşayabilirsiniz. Sizin iyi niyetiniz ve temiz kalbiniz kötü kişi ya da kişiler tarafından suistimal edilebilir. Bunları önlemek için her zaman temkinli davranmakta fayda var.

Rüyada Yabancı Adam Görmenin Anlamları

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Kişinin güveninin boşa çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin sırlarını dahi paylaştığı bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi sırtınızdan vurarak zor duruma düşmenize sebep olacağına rivayet eder. Aynı zamanda nazara gelmeye ve kötü gözleri üzerinize çekeceğine de tabir edilir. Rüyayı gören kişi evli ve erkek ise, karısını aldatacağı bir kadın ile tanışacağına yorumlanır. Eğer ki, bu kadının tuzağına ya da ağına düşer iseniz. evliliğiniz derinden bir sarsıntı yaşar. Bunu önlemek için temkinli ve dikkatli davranın. Etrafınızdaki kadınlarla aranıza uzun bir süre mesafe koymakta fayda var.

Rüyada Yabancı Erkek Görmek

Yabancı erkek görmek, yabancı adam görmek ile hemen hemen aynı şekilde tabir edilir. Bu rüya kişinin riskli işler yapacağına ve sebeple biraz başının ağrıyacağına delalet eder. Aynı zamanda da ikili ilişkilerde yaşayacağınız sorunlarında habercisi olmaktadır. Evli ya da beraberliği olan kişilerin arasına girmek isteyen bazı kişilerin varlığına ve bu kişiler sizin aranıza nifak tohumları ekmeye hazırlandıklarına da nail olur. Kimsenin sözüne inanmayın. Unutmayın ki, kimse göründüğü gibi dost, akraba ya da arkadaş değildir. Fesat insanlar etrafındaki kişilerin hiçbir zaman istemezler iyi olmasını. Bu sebeple iyi gördükleri kişileri ayırmayı isterler. Eğer ki, onları bu oyun ya da tuzaklarına gelirseniz mutlu giden beraberliğiniz son bulabilir. Sonradan büyük üzüntü duyarsınız. Bunu önlemek için, sadece sevdiğiniz kişiye inanın ya da kendiniz karar verin. Kimsenin lafıyla ya da sözüyle hareket etmeyin. Yaşanmışlıkları tek kalemde silmeyin. Bu rüya bazen yaşanılan olay sonrasında da görülebilir. Eğer buna benzer bir olay yaşadıktan sonra bu rüyayı gördüyseniz, hemen sevdiğinize koşarak gidin ve sarılın. Ölümlü dünyada rüyaların yerini öğrenin ve fesat, kıskanç kişilere hayatınızda yer vermeyin.

Rüyada Yabancı Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Bu rüya kişinin içinde yaşadığı tedirginlikleri simgeler. İçinizden atamadığınız bazı korkularında habercisidir. Aynı zamanda endişe içinde olduğunuza ve şu aralar sıkıntılı bir dönemden geçtiğinizin de göstergesidir. Rüyanızı hayra yorun ve rüyanızı hayra yoracak olan kişi ya da kişilere anlatın…


Rüya Yorumları;

  1. İsmail dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ben rüyamda çalıştığı m işte güvenlik yapıyorum ve bu arada hiç tanımadığım biri orada geçmek isteyen birisiyle tartışmam oluyor ve o sırada eşim benim yardıma koşuyor ve o kişi oradan uzaklaşır.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.