RÜYADA YABANCI EV GÖRMEK

Rüyada yabancı ev görmenin anlamı, gurbete gitmeye işaret eder. Rüyada görülen yabancı ev, bilinmeyen yabancı bir şehir ya da ülkeye gidileceğine yorumlanır. Rüyada görülen yabancı evin kalabalık ve güzel olduğunu görürseniz, evinize gelecek olan hayırlı misafirlere ve bu gelen misafirlerin hayırlı iş için geleceğine delalet eder. Yani rüya sahibi bekar ise kendisine gelineceğine veyahut evde bulunan bekar bir kişiye hayırlı kısmet geleceğine tabir edilir. Yabancı evin temiz ve güzel olduğunu görmek, yaşanılacak olan olayların hayırlısıyla gelişeceğine rivayet eder. Bekar bir kişi yabancı bir evde yaşadığını görürse, eşlerinin yabancı uyruklu olacağına nail olur. Rüyada görülen yabancı ev karanlık ve pis ise, sıkıntı anlamındadır. 

Rüyada Yabancı Ev Görmenin Anlamları

Rüyada Yabancı Evde Yaşadığını Görmek

Rüya sahibinin hayata dair yabancılaştığına yorumlanır. Hatta daha da ileriye giderek duygularının köreldiğine ve bu sebeple her şeye karşı kendisini yabancı olarak görmeye başladığına tabir edilir. Rüyada yabancı evde yaşadığını gören kişi, ailesiyle arasındaki iletişimsizliğe delalet eder. Kişi bu dönemde sinirlerine hakim olması gerekir. Eşler arasın da veya kardeşler arasında yaşanacak olan tatsızlıkların da habercisi olabilir. Bu sebeple son derece dikkatli olmakta fayda var. Çünkü sonradan pişman olacağınız davranışlar sergileyebilirsiniz.

Rüyada Yabancı Ev Boyamak

Rüyada yabancı ev boyadığını görmek, menkul değeri yüksek bir mal satın almaya delalet eder. Ayrıca bekar bir kişi için de, gösterişli bir düğün yapmaya yorumlanır. Rüyada evi koyu renge boyamak, işle ilgili anlaşmalar yapmaya ve bu anlaşmanın hayırlı sonuçlar elde etmeye tabir edilir. Evin her odasını ya da duvarın bölümlerini farklıya boyadığını gören kişi kararsızlık çekiyor demektir.


Rüya Yorumları;

  1. Leyla dedi ki:

    Merhaba ben evliyim eşimle ayrıyız rüyamda eşimle evimdeyiz, bizim valizimiz koybolmuş kapı çalıyor ben açıyorum bi çocuk valizimiz veriyor yorumlarmısınız rüyamı

  2. Önder dedi ki:

    Merabalar rüya gördüm çok korktum rüyamda yabancı bir evdeyiz sitede asansörlü bir site ben vede yanımda bir kişi izinsiz başka bir eve yemek yemek için girdik girdik ama hep endişeliydim sabibi bizi yakalar diye neyse birşeyler yedik yanım daki arkadaş ev sahibini geldiğini ayakkabı vede kapı sesi geldiğini söyledi tedirgindi bende hemen çorabımı vede ayakkabımı giydim mutfaktan kafamı çıkardım tabiki karanlık lamba yanık değil evsabiyle karşı karşıya geldim elinde büyük kasaturaya benzer bıçak vardıaramda 3_5metre vardı hemim ağzım tutuldu konuşamadım sonra dayı dayı dedim ama içimden geçiriyorum biz eve hırsızlık için gelmedik yemek yemek için geldik diye.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.